CNN Prima NEWS

Nejnovější kanál skupiny Prima, který je součástí rozsáhlé stejnojmenné multimediální platformy, odstartoval 3. května 2020 v 18.55.
Představení multimediálního projektu CNN Prima News
Představení multimediálního projektu CNN Prima News

reklama

CNN Prima NEWS funguje na základě smlouvy s divizí CNN International Commercial (CNNIC), která poskytuje licenci k používání značky CNN a k přístupu k obsahu a tvorbě programu v rámci celého portfolia CNN. Nabízí sedm dní v týdnu moderní český zpravodajský servis s globálním přesahem. Platforma CNN Prima NEWS se opírá o mnohaleté zkušenosti sítě CNN, která obsahuje stovky zpravodajů a spolupracovníků v desítkách zemí po celém světě. Kanál nabízí téměř 30 pořadů a novou zpravodajskou hodinu v hlavním vysílacím čase. Kontinuálním vysíláním z největšího a nejmodernějšího studia ve střední Evropě provází 42 tváří.

Kanál startuje každý všední den v 6 hodin tříhodinovým zpravodajským blokem NOVÝ DEN, nechybí pravidelné ZPRÁVY, informace z DOPRAVY a SPORT. Z vlastní tvorby dále nabízí pořady jako 360° PAVLÍNY WOLFOVÉ, SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ, INTERVIEW nebo POČASÍ. Součástí vysílání jsou ale i pořady CNN jako AMANPOUR nebo BYZNYS PODLE RICHARDA QUESTA.

Online platforma CNNPrima.cz pak nabízí kvalitní a obrazově atraktivní obsah doplňující televizní vysílání. Do portfolia dále patří sociální sítě: Instagram: cnnprima, Facebook: @cnnprima, Twitter: @cnnprima a také HbbTV.

Představení multimediálního projektu CNN Prima News

Jak je možné naladit CNN Prima NEWS?

reklama

reklama