Prima KRIMI

Nejmladší kanál skupiny Prima začal vysílat na Velikonoční pondělí 2. dubna 2018. Tento již osmý kanál je tematicky zaměřen převážně na zahraniční seriály s detektivní tematikou a navazuje na jejich předchozí úspěchy na kanálu Prima LOVE.
Hlavní grafický motiv kanálu Prima KRIMI je oko, které je neustále zvídavé a pátrající.
Hlavní grafický motiv kanálu Prima KRIMI je oko, které je neustále zvídavé a pátrající.
archiv FTV Prima/Department

reklama

Divákům kanál přináší oblíbené seriály jako Sběratelé kostí, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Closer: Nové případy, ale i úplné novinky – například britskou sérii Zločiny z vřesovišť, Stíny nad Stockholmem, Purpurové řeky nebo seriál Wallander. Milovníci klasiky nedají dopustit na Slečnu Marplovou, Vraždy v Midsomeru, MacGyvera nebo Odpadlíka.

Top 5 nejsledovanějších pořadů na Prima KRIMI.
Autor: Skupina Prima Top 5 nejsledovanějších pořadů na Prima KRIMI.

Grafiku pro nový kanál vytvářelo audiovizuální studio DEPARTMENT. Grafika od světově uznávaného ilustrátora Pavla Fuksy navazuje na aktuálně populární styl – grafiku 60. a 70. let minulého století. Hlavní grafický motiv kanálu Prima KRIMI je oko, které je neustále zvídavé a pátrající. Grafika kanálu byla oceněna na Venice TV Award 2018, kde získala cenu v kategorii Program Promotion, a na Art Directors Club Czech Republic Creative Awards 2019, kde získala stříbrné ocenění v kategorii Motion Design. Nominována byla i na cenu Czech Grand Design 2018. Hudbu k novému kanálu složil Jan P. Muchow, držitel čtyř ocenění Český lev za nejlepší filmovou hudbu.

Za grafikou nového kanálu Prima KRIMI stojí audiovizuální studio Department.
Prima KRIMI - živé vysílání

reklama

reklama