Prima LOVE

Prima LOVE je třetím kanálem skupiny Prima, jeho vysílání bylo zahájeno 8. března 2011 na Den žen s mottem „Mezi námi děvčaty“. Kanál Prima LOVE se od 2. dubna 2018 vrátil ke svým kořenům a vysílá především romantickou a odpočinkovou tvorbu pro všechny ženy a dívky.
Prima LOVE logo big platno
Prima LOVE logo big platno
Prima

reklama

Jméno kanálu LOVE vzniklo ze zkratky vytvořené ze slov: Láska, Osudy, Vztahy, Emoce. Prima LOVE byla původně zaměřena na všechny ženy ve věku 15–44 let, které se chtějí bavit při sledování těch nejlepších seriálů, pořadů a filmů, a to v časech, které jsou pro ně co nejkomfortnější. První vysílací schéma obsahovalo například seriály Chirurgové, Zoufalé manželky či Ally McBealová. V roce 2015 se positioning kanálu posunul na dospělí 15–65 let, a s tím na konci roku 2015 přišla i nová grafika a původní magentové logo nahradila fialová barva.
Prima LOVE
Prima LOVE

22. prosince 2016 získala FTV Prima pro kanál Prima LOVE novou licenci k provozování celoplošného terestriálního televizního vysílání, k tomuto kroku se společnost rozhodla přistoupit kvůli nedostatku kvalitní evropské tvorby pro ženy. S rozšířením portfolia kanálů skupiny Prima o Prima KRIMI se v roce 2018 Prima LOVE vrátila ke svým kořenům a vysílá především tvorbu pro ženy a dívky, postavenou na lásce všech podob. Barva grafiky i loga se opět vrátila k magentové růžové.

Prima LOVE podporuje

Prima LOVE je od roku 2013 hlavním mediálním partnerem charitativního AVON Pochodu. Této akce se každoročně účastní miliony lidí ve více než 58 zemích světa na důkaz podpory ženám s rakovinou prsu.

Od roku 2016 pořádá televize Prima pod hlavičkou Prima LOVE běžecký závod Prima Run – netypický závod pro zamilované páry a jednotlivce pod heslem „Rozdej lásku během“. Od roku 2017 slaví Prima LOVE svátek zamilovaných akcí LOVE DAY, což je den plný lásky, krásy, zábavy a odpočinku pořádaný vždy na 1. máje v pražské Grébovce.

Top 5 nejsledovanějších pořadů na Prima LOVE.
Autor: Skupina Prima Top 5 nejsledovanějších pořadů na Prima LOVE.

reklama

reklama