Prima MAX

Pátý kanál s převážně filmovým obsahem Prima MAX svým divákům již čtvrtý rok servíruje filmy jako na zlatém podnose, a jinak tomu nebude ani nadále. Své vysílání zahájil 20. 11. 2015 českou televizní premiérou hitu Vlk z Wall Street, kterou si nenechalo ujít 135 tisíc diváků v CS 15+ s podílem na sledovanosti 3,98%.
Prima MAX
Prima MAX

reklama

Podle vysílacího schématu Prima MAX jsou pondělky věnovány lehčímu žánru, tedy komediím. Úterky se nesou v duchu akčních a krimi filmů, zatímco středy se blýskají exkluzivním obsahem v podobě oscarových a hollywoodských trháků. Čtvrteční večery ovládly české filmy, ať už se jedná o žhavé novinky či již legendární klasiky. V pátek vždy diváky čeká světová filmová klasika. Prima MAX je jediný český kanál, který každý den v prime time vysílá filmy.

Značka Prima MAX se během roku stihla dostat i mimo obrazovky, jedinečný letní projekt MAX kino mohou diváci navštěvovat na střešním parkovišti Centra Černý Most. Za účasti herců a tvůrců jsou zde v sérii deseti čtvrtečních večerů promítány nejlepší české filmy za daný rok. Diváci mají následně možnost hlasovat na internetu o absolutním vítězi, který je oceněn MAX cenou.

 

Top 5 nejsledovanějších pořadů na Prima MAX.
Autor: Skupina Prima Top 5 nejsledovanějších pořadů na Prima MAX.

reklama

reklama