Prima ZOOM

Prima ZOOM začala vysílat 1. února 2013 jako čtvrtý kanál skupiny Prima. V tu dobu se jednalo o jedinou bezplatnou dokumentární stanici v České republice. Průměrný celodenní share Prima ZOOM je 1,96 % v CS 15–69 let.
Logo Prima ZOOM - Obrázek 1
Logo Prima ZOOM - Obrázek 1

reklama

Ve 14 rozmanitých tematických blocích najdou diváci nejlepší dokumenty od světových produkčních společností v čele s BBC, National Geographic, Discovery a ZDF, ale i oblíbenou českou tvorbu. Průměrný celodenní share Prima ZOOM je 1,96 % v CS 15–69 let. Kanál nejčastěji sledují muži nad 35 let, podíl mužů mezi diváky Prima ZOOM tvoří 62 %.

Prima ZOOM je také mediálním partnerem prestižních akcí a institucí, např. Prima ZOOM WorldFilm – cestovatelský festival v rámci Holiday World, Expediční kamera, Czech Press Photo, Czech Nature Photo, Czech Photo Center, World Press Photo, Festival Banff, Cestopis roku (Cena Hanzelky a Zikmunda), Botanická zahrada hl. m. Prahy, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy či Krokodýlí ZOO Protivín a další.

Prima ZOOM navíc podporuje vlastní českou dokumentární tvorbu, která patří mezi divácky nejúspěšnější pořady – např. Miroslav Zikmund: Cesta stoletím, Utajené příběhy českých dějin, Srdcaři v Africe, Srdcaři na severu nebo Tatra kolem světa 2.

 

Top 5 nejsledovanějších pořadů na Prima ZOOM.
Autor: Skupina Prima Top 5 nejsledovanějších pořadů na Prima ZOOM.

reklama

reklama