Čertovské číslo časopisu Primáček právě v prodeji

časopis Primáček
časopis Primáček

Primáček se se svou partou tentokrát vydá přímo do pekla! Na návštěvu je totiž pozvali čerti z nové pohádky Čertoviny od Zdeňka Trošky, která právě přichází do kin. Na malé čtenáře čeká spousta zábavy – zahrají si přímo čertovské „Člověče, nezlob se“, budou muset projít pekelným bludištěm a vyřešit několik ďábelských rébusů. Děti se dozvědí, kdo jsou čerti, co vlastně peklo je a kde v České republice najdou čertovská místa. S čerty Popelákem a Uhelákem si zopakují matematiku a naučí se počítat složitější příklady bez kalkulačky. V časopise na ně čeká i pekelná básnička, kterou napsala Drdola, a samozřejmě omalovánky.

Nové číslo časopisu Primáček je právě teď k dostání v trafikách a na pultech obchodů. Za 59,90 Kč v něm děti na 23 stranách najdou zábavná opakování ze školy, hry a příběhy oblíbených hrdinů z dětského ranního pásma na hlavním kanálu televize Prima. Stejně jako u minulých čísel časopisu navíc čekají na děti přibalené hračky, které si mohou zvolit.

Čtvrtletník Primáček si také můžete předplatit na celý rok 2018. Čtyři čísla časopisu vám přijdou přímo do schránky za pouhých 240 Kč, nyní navíc s dárkem – stavebnicí LEGO dle vlastního výběru (LEGO Friends nebo LEGO City) v hodnotě 269 Kč. Předplatné si můžete objednat na stránkách SENDu.

časopis Primáček
časopis Primáček
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama