Chuťovky k pivu a vínu pro dlouhé zimní večery v novém čísle časopisu Vychytávky

S listopadem přichází i nové číslo podzimních Vychytávek pro všechny kuchtíky, kutily, zahrádkáře a chovatele. Tématem měsíce je kreativní podzimní tvoření, které vykouzlí teplo domova a připraví nás na nadcházející zimní sezónu. Nechybí ani recepty ze sezónních surovin a tipy pro podzimní úklid zahrady.
Vychytávky Ládi Hrušky
Vychytávky Ládi Hrušky

reklama

V aktuálním čísle Vychytávek najdete spoustu nápadů, jak si zútulnit své bydlení, porazit zimní pochmurnou náladu a naladit se na nadcházející svátky. Láďa vám ukáže, jak na sovu z přírodních materiálů, aromatický věnec z kdoulí, pohádkové aranžmá z pařezu nebo girlandu z ubrusu.

Pro dlouhé zimní večery máme připravené recepty k pivu i vínu, jako jsou slané nevinné kremrole, chlebové jednohubky nebo pravý sýrový trojboj. Prozradíme vám i tipy a triky, jak na přípravu oblíbených makronek, kterým žádný mlsoun neodolá. Společně si upečeme i kyjovský pecák nebo luxusní moučníky s ořechy.

Pro všechny kutily máme připraveno spoustu rad a tipů na domácí vychytávky, které vám pomohou nejen s péčí o domácnost, ale i s jejím vybavením. Začneme podzimním šípkovým práškem, vůní do sušičky nebo barevným koberečkem ze starých triček. A pro náročnější kutily má Láďa připravený návod na to, jak si vyrobit konferenční stolek či jak opravit rýhy v dřevěném schodu. Samozřejmě nebudou chybět ani rady a triky pro vášnivé zahrádkáře, kteří se dozví, jak pěstovat rukolu a mišpule nebo na co nezapomenout během podzimního úklidu zahrady.

Pro všechny majitele psů máme připravené rady, jak na psí očkování proti tetanu nebo jak pomoci psům, které trápí sametky. A nezapomínáme ani na majitele koček, kterým poradíme, jak pečovat o nalezené kotě a jak je správně nechat naočkovat.

Časopis obsahuje to nejlepší z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky, Receptář prima nápadů a Libovky Pepy Libického. Najdete ho na všech novinových stáncích již 29. 10. za pouhých 35 Kč nebo přímo ve své schránce jako předplatné na celý rok 2021 ZDE.

Vychytávky Ládi Hrušky
Vychytávky Ládi Hrušky

reklama

reklama