Czech Press Photo 2017

Czech Press Photo
Czech Press Photo

23. ročník Czech Press Photo, kam můžete i vy přihlásit své fotografie, byl zahájen. Porota se již těší na vaše snímky a vy máte nejlepší příležitost ukázat, jaké okamžiky jste letos zachytili.

Přihlásit se můžete zde.

Přihlaste se do nejznámější fotografické soutěže v ČR 

Přineste na veřejnost svědectví o životě doma i v zahraničí, přihlaste své fotografie či video a ukažte to, co často zůstává očím velkých médií skryto. Můžete zaslat 10 soutěžních prací a poměřit své síly s profesionály i zkušenými fotografy amatéry, kteří také hledí na svět  skrze čočky svých objektivů.

Kdo se stane výhercem a čí fotografie ozdobí nejnavštěvovanější fotografickou výstavu můžete nyní ovlivnit tím, že přihlásíte svůj snímek.

Přihlašování do soutěže má svá pravidla. Přihlásit můžete až 10 soutěžních prací a zasílat můžete i videa, které splňují podmínky příspěvků. Samozřejmě potřebujete stihnout termín přihlášení :-). Kompletní pravidla si prosím přečtěte přímo na webu soutěže Czech Press Photo 2017.

Na závěr patří trocha inspirace. Podívejte se na soutěžní snímky z předchozího ročníku a inspirujte se tím, co přinesl svět fotografie v uplynulém roce. Vybrané snímky naleznete zde.

Přejeme vám mnoho štěstí v soutěži.

Více info na www.czechpressphoto.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama