Další číslo časopisu Prima Vychytané křížovky potěší všechny luštitele a fanoušky Ládi Hrušky!

Ty nejlepší vychytávky, zlepšováky, recepty a rady pro všechny kutily a zahrádkáře přináší nové číslo půlročníku Prima Vychytané křížovky speciál Ládi Hrušky. Stejně jako v předchozích číslech v něm čtenáři najdou křížovky, osmisměrky i sudoku a po vyluštění tajenky se mohou pustit spolu s Láďou do tvoření a vyrábění. Více než 45 stran se zábavou pro celou rodinu pořídíte za pouhých 25 Kč!
Prima Vychytané křížovky
Prima Vychytané křížovky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Časopis hravou formou propojuje křížovky s originálními kutilskými nápady a recepty Ládi Hrušky. Kdo si bude chtít vyrobit něco užitečného i pěkného podle populárního seriózního rádce a lidového koumáka nebo si bude přát uvařit dobrotu pro celou rodinu, tomu postačí vyluštit si tajenku ukrývající pomůcku či ingredienci. Prima inspirace a kopec zábavy k tomu, to jsou Vychytané křížovky.

V křížovkách nezapomínáme ani na kuchařské recepty od tipů na domácí sýr či ovesné bramboráčky až po pečení banánových kremrolí či meruňkového koláče. Na své si přijdou také všichni kutilové, kteří si mohou svou domácnost obohatit kuželkami z lahví, stojánkem na fotografie či dávkovačem na kečup nebo magnetickým držákem nožů.

Časopis Prima Vychytané křížovky speciál Ládi Hrušky je půlročník, jehož již třetí číslo je od 9. ledna 2019 v prodeji. Za pouhých 25 Kč v něm najdete více než 45 stránek pro všechny luštitele a fanoušky Ládi Hrušky. Navíc obsahuje také soutěžní křížovky, kdy mohou čtenáři vyhrát zajímavé ceny od knížek k oblíbeným seriálům TV Prima po kosmetické balíčky.

Prima Vychytané křížovky
Prima Vychytané křížovky
Reklama
Reklama