Další číslo úspěšného speciálu Vychytané křížovky přiláká všechny příznivce luštění a fanoušky Ládi Hrušky!

Prima vychytané křížovky
Prima vychytané křížovky

reklama

I tento rok je pro všechny kuchtíky, kutily a zahrádkáře připraveno nové číslo půlročníku Prima Vychytané křížovky speciál Ládi Hrušky. Čtenáři v něm najdou křížovky, osmisměrky a sudoku, ale i vybrané zlepšováky, recepty a rady pro domácnost i zahradu. Tedy více než 45 stran plných zábavy pro celou rodinu.

Časopis propojuje zábavnou formou křížovky s Láďovými originálními nápady a recepty. Každý, kdo rád vaří, kutí nebo vdechuje starým věcem nový život, najde na stránkách podrobné postupky, doplněné o ukryté pomůcky či ingredience v tajenkách, které se dozví po jejich vyluštění.

V křížovkách prozradíme tipy a triky pro každou domácnost – např. jak vyrobit vítací tabuli, domácí vanilkový parfém, komodu ze starého šuplíku nebo eko pytlíky na ovoce a zeleninu. Na své si přijdou i fanoušci Láďových skvělých receptů. Tentokrát jsou pro ně připraveny dobroty od tvarůžkového tataráku až po božský retro jablkový perník.

Časopis Prima Vychytané křížovky speciál Ládi Hrušky je půlročník, jehož již páté číslo je od 15. ledna 2020 v prodeji. Za pouhých 25 Kč v něm najdete více než 45 stránek pro všechny luštitele a fanoušky Ládi Hrušky. Navíc obsahuje i soutěžní křížovky, v rámci kterých mohou čtenáři vyhrát zajímavé ceny, jako například kuchařku z edice Prima FRESH nebo deduktivní párty hru Modrý kód.

Prima vychytané křížovky
Prima vychytané křížovky

reklama

reklama