Diváci letos opět rozhodnou, které filmy se budou promítat v letním UPC MAX kině

Již počtvrté filmový kanál Prima MAX, společnost UPC Česká republika a multikino CineStar připravily unikátní UPC MAX Kino na střeše nákupního Centra Černý Most. A pozor! Na výběru promítaných filmů, které budou k vidění pod letní oblohou, se budou opět podílet sami diváci, kteří o programu rozhodnou ve veřejném hlasování.
Letní UPC MAX kino
Letní UPC MAX kino

reklama

Během letních prázdnin se každý čtvrtek po dobu deseti týdnů mohou návštěvníci opět těšit nejen na netradiční atmosféru letního kina, ale hlavně na ty nejlepší české filmy, nominované na ceny Český lev za rok 2018, a nově také zhlédnout filmy z koprodukce skupiny Prima. Ani letos nebudou chybět známé tváře této televize. Vstup na promítání je opět pro všechny diváky zdarma.

Tento rok je pro milovníky filmů připravena novinka v podobě upravené koncepce promítaných filmů, která se bude od minulého ročníku lišit. První a poslední letní projekce bude patřit koprodukčním filmům skupiny Prima. Úvodní promítání slavnostně zahájí pohádka režiséra Zdeňka Trošky Čertoviny a letní MAX kino zakončí komedie Po čem muži touží. Zbylých 8 filmů budou vybírat sami diváci.

Diváci letos opět rozhodnou, které filmy se budou promítat v letním UPC MAX kině
Diváci letos opět rozhodnou, které filmy se budou promítat v letním UPC MAX kině

Hlasování bude probíhat na webových stránkách www.upcmaxkino.cz a poběží v termínech
2. 5.–20. 6. Diváci mohou vybírat ze 13 titulů určených pro všechny věkové kategorie, které byly nominovány na Českého lva od členů České filmové a televizní akademie za rok 2018. Filmy s největším počtem hlasů se poté objeví na plátně letního kina.

PODMÍNKY A PRAVIDLA HLASOVÁNÍ

 

Diváci mohou vybírat z těchto filmů ČFTA

Chata na prodej
Chvilky
Čertí brko
Domestik
Hastrman
Hmyz
Hovory s TGM
Jan Palach
Tátova volha
Tlumočník
Toman
Všechno bude
Zlatý podraz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!