Dýně v hlavní roli nového čísla Prima vychytávek

Prima Vychytávky
Prima Vychytávky

Babiččiny recepty se zelím, cibulí a slaninou, návod, jak vyrobit na saunu na kolečkách, a vychytané podzimní dekorace představí nové číslo měsíčníku Prima vychytávky. Na šedesáti stránkách najdete také recepty na sladké dobroty z dýně nebo postup na výrobu praktické bedýnky na nářadí.

Oblíbenou a zdravou podzimní zeleninou jsou bezpochyby dýně. Na Halloween si s nimi spoustu zábavy užijí dospělí i děti. Láďa představí různé druhy dýní a prozradí, jak z nich vyrobit vkusné podzimní dekorace. Samozřejmě i poradí, co z dýní uvařit, tentokrát na sladko.

Kutilové se dozvědí, jak zhotovit vychytanou domácí saunu na kolečkách a ideální kuchyňskou desku, jak udělat dekorační košíček, uvítací cedulku na dveře či prima bedýnku na nářadí. Ve vychytávkách za babku poradíme, jak na zkrocení neposedného kabelu, množení růží či dozrání rajčat.

Pro ty, co si rádi dopřávají různé dobroty, máme recepty z babiččiny kuchařky – v hlavní roli se zelím, cibulí a slaninou. Zkuste třeba cibulový koláč s pivem nebo pohankové karbanátky. A nezapomněli jsme ani na něco sladkého na zub.

Z říše zvířat se tentokrát zaměříme na kozy a prospěšnost jejich mléka pro lidský organismus či málo známé plemeno kanaánského psa. A představíme i krasavce, který v mžiku změní barvu – chameleona.

Časopis Prima vychytávky vám přináší to nejlepší z oblíbených pořadů Vychytávky Ládi Hrušky a VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ. Letošní desáté číslo měsíčníku je k dostání právě teď na pultech trafik za pouhých 29 korun. A pokud se vám pro něj nechce každý měsíc chodit, můžete si ho předplatit a bude vám chodit přímo do schránky!

Prima Vychytávky
Prima Vychytávky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama