Herec Can Yaman na iPrimě v premiéře seriálového hitu Bay Yanlis – Recept na lásku

Can Yaman, herec, jehož si miliony divaček po celém světě zamilovaly díky jeho rolím v seriálech Zasněná láska a Příchuť lásky, se českým fanynkám představí ve svém zatím posledním seriálu Bay Yanlis. Pod českým názvem Recept na lásku ho od 1. února uvede v on-line premiéře iPrima.cz. Každý všední den divačky na stránce najdou jednu novou epizodu tohoto celosvětového hitu ke zhlédnutí zdarma. Pro nedočkavé budou další díly seriálu dostupné v placené předpremiéře na webu, v mobilní aplikaci iPrima i v HbbTV.
Recept na lásku
Recept na lásku

reklama

Can Yaman, herec s titulem z práv, který mluví čtyřmi jazyky, se českému publiku poprvé představil před třemi lety v seriálu Příchuť lásky. Ten zaznamenal úspěch nejen u nás, ale i v dalších, především jihoevropských zemích. Pohledného herce od uvedení seriálu pronásledují davy fanynek, které se při některých příležitostech rozrostly do té míry, že herec musel být z bezpečnostních důvodů eskortován policií. K jeho slávě přispěl i další mezinárodní seriálový hit, Zasněná láska, který Prima LOVE uvedla v premiéře v roce 2019.

Divačky tak jistě potěší zpráva, že v české premiéře bude konečně dostupný i hercův zatím poslední seriál Bay Yanlis, a to pod českým názvem Recept na lásku. On-line premiéra seriálu nabídne postupně všech 48 epizod, z nichž od 1. února bude každý všední den na stránce iPrima.cz nová epizoda ke zhlédnutí zdarma. Pro nedočkavé divačky bude připravena i možnost zakoupení dalších dílů seriálu v exkluzivní předpremiéře. Po boku oblíbeného herce se představí Özge Gürelová, se kterou Bay Yanlis tvořil pár už v Příchuti lásky.

Seriálová novinka přinese příběh bohatého majitele restaurace Özgüra, kterému se sice daří ve všech ohledech skvěle, ale na lásku nevěří. Jeho nová sousedka Ezgi by naopak po nedávném vztahovém karambolu ráda konečně našla pravou lásku a šťastně se vdala. Série náhodných setkání obou hrdinů pak vyústí v praktickou dohodu: on ji naučí, jak získat muže, který se jí líbí. Ona ho na oplátku doprovodí na svatbu jeho sestry a bude předstírat, že jsou pár. Jenže i tahle zdánlivě jednoduchá dohoda se pro oba pěkně zamotá.

Přehled dostupných dílů v prvních čtrnácti dnech vysílání:

Datum

Díly zdarma

Díly v placené předpremiéře

1. února

1. díl

2.–5. díl

2. února

2. díl

3.–6. díl

3. února

3. díl

4.–7. díl

4. února 4. díl

5.–8. díl

5. února 5. díl

6.–16. díl

8. února

6. díl

7.–17. díl

9. února

7. díl

8.–18. díl

10. února

8. díl

9.–19. díl

11. února

9. díl

10.–20. díl

12. února

10. díl

11.–21. díl

 

V uplynulém roce zaznamenaly videoslužby na iPrima.cz rozkvět. iPrima měla rekordní návštěvnost, v průměru ji navštívily téměř 4 miliony reálných uživatelů, v prosinci to bylo dokonce 4 556 968 reálných uživatelů. Průměrně bylo na iPrima 46 323 820 video views za měsíc. Kromě Slunečné si lidé oblíbili tureckou telenovelu Zasněná láska, seriál Modrý kód, Prostřeno! a pořad Ano, šéfe! V iPrima Videopůjčovně byly nejoblíbenějšími předpremiéry Slunečné, Sestřiček a Modrého kódu. Nejpůjčovanějším filmem byli Vlastníci, dále to byly dokument V síti a filmy Ženy v běhu, Přes prsty a Ženská na vrcholu.

Zdroj: NetMonitor – SPIR – Gemius, ATO – Nielsen Admosphere, PEM D, interní data, 2020

Recept na lásku sledujte od 1. února na https://iprima.cz/

reklama

reklama