Hip Hop Žije opět míří do Prahy!

Skvělá zpráva pro české fanoušky rapu! Festival „Hip Hop Žije“ bude opět i v Praze.
Hip Hop Žije!
Hip Hop Žije!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po loňském úspěšném prvním ročníku, se v září představí špička československé hip-hopové scény. Vystoupí Dj Nobodylisten, Separ, Ego, Majk Spirit, Strapo, Sergei B či Pastor. Jedinečnou atmosféru si můžete vychutnat v Průmyslovém paláci v Holešovicích 13. září!

Konec léta oslaví čeští fanoušci rapové hudby stylově a velkolepě. Do Prahy totiž míří největší československý hiphopový festival. Vloni měla česká metropole premiéru, která se střetla s velkým ohlasem.

„Jsme moc rádi, že i tento rok budeme sezonu uzavírat v Praze. V České republice se nejprve uvidíme s fanoušky v Ostravě, kde už jsme ukotveni dlouho. Loni jsme si poprvé ozkoušeli i Prahu a jsme rádi, že letos nám to opět vyšlo. Bude to festival, který by metropoli Česka slušel – tedy hodně kvalitní,“ prozrazuje jeden z organizátorů „Hip Hop Žije“ Marián Baláž.

V Ostravě bude „Hip Hop Žije“ ještě v srpnu a v Praze uzavře letní šňůru. Do Průmyslového paláce přijdou ty nejlepší hudebníci daného žánru Česka a Slovenska.

„Chybět nebude nejznámější český DJ NobodyListen, ale ani Sergei B, či Pastor. Ze Slovenska přijedou hvězdy jako Separ, Ego, Majk Spirit či Strapo. Každý z nich je jiný a každý je jedinečný. K vidění a slyšení budou novinky z jejich tvorby. Jsem si jistý, že takovýto konec léta bude stát skutečně za to,“ uzavírá Marián Baláž.

 „Hip Hop Žije“ bude tento rok v Praze v Průmyslovém paláci v Holešovicích 13. září. Akci přináší a spolupořádají ÓČKO Black a Prima Cool.

Hlavním mediálním partnerem akce je Radio SPIN.

Vstupenky se prodávají exkluzivně v síti Ticketportal.
Reklama
Reklama