Hledáme podnikatele, kterých si lidé váží

Český Goodwill je ocenění pro firmy, kterých si lidé právě za tento přístup váží. Podstatou ocenění je veřejně vyjádřit uznání podnikatelům, kteří ke svému podnikání přistupují zodpovědně, jednají čestně a chovají se zodpovědně vůči svému okolí. Letošní ročník tzv. firmových oscarů se šťastným číslem 9 uzavírá příjem nominací už 30. června.
Český Goodwill
Český Goodwill
© archiv HPCG

reklama

Zúčastnit se může opravdu každý. Každý, kdo si váží poctivých českých podnikatelů, se může zapojit právě nyní, tím, že pošle nominaci. Nominovat můžete firmu, pro kterou pracujete, svého obchodního partnera, nebo jednoduše značku, kterou obdivujete. Nominovat lze zdarma a jednoduše online na www.cesky-goodwill.cz.

Zdarma je také účast v projektu pro firmy, které nominujete. O nominaci nerozhoduje velikost firmy, výše obratu ani počet zaměstnanců. Nejdůležitější je vaše zdůvodnění nominace, proč si daného podnikatele, resp. firmy vážíte. Ocenit můžete jak velké nebo střední firmy, tak i živnostníky nebo neziskové organizace.

Český Goodwill - ocenění pro firmy, kterých si lidé váží - YouTube 

7 důvodů proč nominovat

Využijte poslední šanci a nominujte podnikatele nebo společnost, kterých si vážíte. Důvody proč si někoho vážit jsou zcela individuální, ale existuje 7 dobrých důvodů proč nominovat, které platí pro každou nominaci.

1.       Pošlete motivaci a uznání

2.       Posílíte váš vztah s nominovanou osobou

3.       Ukážete, jaké hodnoty jsou pro vás důležité

4.       Upozorníte na skvělé produkty či služby

5.       Umožníte firmě, které si vážíte, akcelerovat další rozvoj jejího podnikání

6.       Ukážete, že zodpovědný přístup k podnikání se vyplatí

7.       Sami budete odměněni

Říci o někom, že si ho opravdu upřímně vážíte, nemusí být vždy jednoduché. Zkuste se zamyslet, zda ve vašem okolí někoho takového znáte. Může to být váš obchodní partner, šéf, nebo i podnikatel, který ve vašem městě sponzoruje třeba mládežnický sport. Účast v projektu Český Goodwill je zcela zdarma – pro vás i pro toho, koho nominujete. Nominovat můžete do půlnoci 30. června 2021 zde: https://www.cesky-goodwill.cz/nominacni-formular.

Nad transparentním průběhem dohlíží světově uznávaná certifikační autorita TÜV SÜD Czech. Mediálními partnery jsou FTV Prima, Active Radio, Drbna a časopis Flying Revue. Partnery ocenění Český Goodwill 2021 jsou společnosti X Production Digital, LORIKA CZ, Etnetera Group a HELUZ.

Český Goodwill
Český Goodwill

reklama

reklama