Hvězdy ve hvězdném bazaru

David Koller ve Hvězdném bazaru
David Koller ve Hvězdném bazaru
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zajímavá akce pod názvem HVĚZDY VE HVĚZDNÉM BAZARU se uskuteční 28. listopadu přímo v prostorách Hvězdného bazaru (HB), Jungmannova 7, Praha 1. Účast přislíbilo mnoho Hvězd např. Monika Absolonová, Arnošt Goldflam, Václav Marhoul, Vanda Hybnerová, Jana Koubková, Michaela Nosková, Michaela Dolinová… O hudbu se postará Jaroslav Parči. Po celý den bude velká sleva na veškeré bazarové zboží (kus 50Kč), také svařáček a občerstvení zdarma.

Hvězdný bazar je charitativní obchod – tréninkové pracoviště pro vozíčkáře. Pracovní místa prodejců v obchodě jsou určena vozíčkářům, kteří kvůli úrazu nedokončili vzdělání, nemohli získat pracovní zkušenosti, nebo nemohou vykonávat svou původní profesi.

HB byl otevřen v červnu 2013 jako další projekt CZEPA (Česká asociace paraplegiků), která hájí zájmy vozíčkářů po poranění míchy, usiluje o vytvoření podmínek pro jejich plnohodnotný život a pro integraci do většinové společnosti. 

Hvězdný bazar neustále usiluje o to, aby prosperoval a dostal se do podvědomí široké veřejnosti. Proto se pravidelně zúčastní mnoha venkovních akcí, ale také pořádá akce přímo v prostorách HB.

Více info na www.hvezdnybazar.cz

Hvězdný bazar
Hvězdný bazar
Reklama
Reklama