Hýbejte se s TERIBEARem a pomozte druhým

Tereza Maxová
Tereza Maxová

reklama

16. září startuje už posedmé sportovní charitativní akce Nadace Terezy Maxové dětem, která je určená všem, kdo chtějí pohybem podpořit dobrou věc a pomoct opuštěným a ohroženým dětem. Letos se kilometry pomocí sbírají nejen chůzí a během, ale nově i na kole či elektrokole.

Ani v roce 2021 nenajdete TERIBEARA na jednom konkrétním místě. Díky nové technologické podobě happeningu si můžete užívat pohyb a pomáhat odkudkoliv – stačí si stáhnout partnerskou běžeckou aplikaci Strava a od 2.8. se za 200 korun zaregistrovat na stránkách akce www.teribear.cz. (Poplatek je vybírán formou veřejné sbírky a slouží k pomoci dětem a podpoře činnosti nadace).

Vzhledem k rozšíření sportovní kategorie o cyklisty je novou měrnou jednotku – TERIMETR. 1 TERIMETR se rovná 1 km absolvovanému chůzí či během anebo 5 km absolvovaným na kole. Za každý zaznamenaný TERIMETR věnují partneři akce 20 Kč na vámi zvolený příběh pomoci. Všechny zdolané TERIMETRY se přenesou do výsledkové listiny podobně jako v předchozích ročnících. Pozvánka od Terezy Maxové.

Sbírka Friends of TERIBEAR

Nevyhovuje Vám pohyb s běžeckou aplikací, ale chcete být součástí společné komunity pomáhajících? I to je možné. Právě proto pořádáme veřejnou sbírku pro všechny kamarády médi TERIBEARa. Do sbírky Friends of TERIBEAR může přispět každý. Kdykoliv. Kdekoliv. Právě teď. Váš příspěvek podpoří poslání medvídka hrdiny a Nadace Terezy Maxové dětem. Jeden za všechny, všichni za TERIBEARa! 

Hýbejte se s TERIBEARem
Hýbejte se s TERIBEARem

reklama

reklama