inSPORTline Prima Run: Tady nesmíte chybět! Olympijské hvězdy na trati, dětský ráj, energetická oáza od Meggle a skvělé soutěže

inSPORTline Prima Run
inSPORTline Prima Run
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Závodní tratě pro dospělé i děti s hvězdami Primy, stánky plné soutěží a atrakcí. inSPORTline láká k vyzkoušení trenažerů, máme Active Protein lahůdky od Meggle pro prvních dvě stě běžců zdarma. Můžete si zasoutěžit o atraktivní výhru s Komerční bankou a proběhne unikátní burza a soutěž o největších sbírku oblíbených hraček Littlest Pet Shop tedy petšopáků. To vše a mnohem víc nabídne letošní inSPORTline Prima Run v sobotu 12. května v pražské Stromovce. Začínáme ve 12 hodin, celým dnem provází herec a moderátor Primy Michal Kavalčík z Divošek.

inSPORTline Prima Run 4

Začínáme rozcvičkou

Program startuje přesně v pravé poledne a jako první je přichystaná pořádná rozcvička, kterou povede jedna z ikon českého fitness Hanka Kynychová. A pak už se může na věc, tedy na běhy. Ve 12.30 startují dětské běhy v kategoriích od 3 do 14 let na tratích o délce 300 až 800 metrů. Trať pro dospělé má pět kilometrů a závod začíná o hodinu později, tedy ve 13.30.

Patronem celé akce je moderátor Primy, rekordman a olympijský vítěz Roman Šebrle. Toho na trati doplní další tváře Primy, například herec Marek Němec z oblíbeného seriálu Modrý kód, herečky Eva Čížkovská a Denisa Pfauserová nebo pětibojař David Svoboda.

inSPORTline Prima Run 2

InSPORTline láká na běžecký „maraton“

Zdolali jste pětikilometrovou trať jako nic? Pro ty, kteří budou rozpálení a chtít ještě víc, to nebude žádný problém. Ve stánku inSPORTline budou přichystané trenažery, na běžeckých pásech si může každý pořádně protáhnout tělo a svaly a běhat dál.

inSPORTline Prima Run 3

Fanoušci hraček Littlest Pet Shop budou jako v ráji

Děti letos vůbec poprvé v historii běhů mohou závodit v barevném běhu petšopáků. A to není vše! Ve Stromovce bude dětská atrakce v podobě speciálního stanu s postavou petšopáka v nadživotní velikosti. A právě v něm a s těmito zvířátky si tady děti užijí skvělou soutěž o největší sbírku petšopáků a konat se zde bude i jedinečná burza.

Máte doma nějaké zvířátko víckrát? Chcete ho vyměnit za to, které ještě nemáte? Soutěžíme o největší sbírku. Tady určitě nesmíte chybět. Burza roztomilých zvířátek Littlest Pet Shop bude ve Stromovce ve speciálním stanu, právě v něm si děti mohou petšopáky měnit nebo darovat.

Vedle burzy poběží i soutěž o největší sbírku petšopáků. Kdo vyhraje? Ten, kdo přinese nejvíce zvířátek. Ta pak zvážíme a rozhodne každý gram. Nejtěžší sbírka bude největší a na vítěze čekají skvělé odměny – velký set Littlest Pet Shop a další kousky ze světa petšopáků do sbírky. Přijďte, začínáme v poledne a těšíme se na vás.

Kdo si bude chtít pořídit nové petšopáky a další skvělé hračky, nesmí vynechat další skvělou zastávku - pojízdnou prodejnu hračkářského řetězce společnosti Bambule.

Komerční banka – Nežijte život „jakoby“, ale život reálný

Ve Stromovce bude ještě další soutěž! Tentokrát ve spolupráci s Komerční bankou. Ta bude mít na místě speciální stánek a v něm fotografie tváří Primy Laďky Něrgešové a Miroslava Šimůnka z Top Staru. O co půjde? Uhodnout, jestli fotografie, které pořídili, jsou opravdové, nebo jen aranžované. Opravdu byli na pláži, nebo se fotí na hromadě písku v centru města? Mají v garáži sportovní žihadlo, nebo si jen fotí cizího luxusního sporťáka na ulici? Hádejte a hrajte o spoustu skvělých cen. A pozor! Jedno z žihadel, se kterým se můžete vyfotit i vy, bude přímo na místě.

Nenechte se doběhnout chutí… a dejte si raději Active Protein od Meggle

Kdo dřív přijde, ten dřív Meggle! Prvních 200 běžců na inSPORTline Prima Run dostane zdarma Active Protein nápoj od Meggle. A ti ostatní je mohou ochutnat nebo si o ně zasoutěžit u stánku Meggle. Každý z vás určitě zná ten pocit, když ho honí mlsná nebo jen nestíhá. Právě pro vás je tu Active Protein řada. Produkty jsou plné přírodního proteinu a dodají vám správnou energii nejen po sportu, ale kdykoliv během dne.

Ve stánku vám představí celou produktovou řadu: Cottage Cheese se směsí semínek a ghoji, tvaroh s příchutí ananas nebo hořké čokolády. A také mléčné nápoje Banán, Vanilka a Čokoláda, které obsahují maximálně 0,01 g laktózy ve 100 g produktu a tím jsou vhodné i pro lidi trpící intolerancí mléčné laktózy. Nebudou chybět jogurty, bílý, jahodový nebo čokoládový a polotučné mléko.

Letošní inSPORTline Prima Run si zkrátka užijete. Těšíme se na vás na startovní čáře.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama