Kaiser s Lábusem: Hádali jsme se o roli ženy. Ženy za pultem!

Žena za pultem
Žena za pultem

reklama

Čtyři role, dvě mužské a dvě ženské, a jen dva herci. To je přesně parketa pro mistry humoru a improvizace Jiřího Lábuse s Oldřichem Kaiserem! Přesně takhle to mají rozdané v jejich slavné komedii od Petra Kolečka Žena za pultem 2: Pult osobnosti. Vyprodávají s ní sály už celou řadu let. Možnost vidět tuto komedii tak šílenou, že snad to může být i pravda, máte 31. července a 14. srpna na Prima Hvězdném létě pod žižkovskou věží.  

To víte, že jsme se o hlavní ženskou roli hádali. Jirka mi ji normálně vyfouknul. Asi týden jsme na ni dělali konkurz, já se opravdu snažil, leč nakonec ji získal právě Jirka. Přeci jen je o něco starší…,“ vtipkuje Oldřich Kaiser. A při popisu poselství komedie na chvíli zvážní: „Beru ji jako pohled v nadsázce na určité společenské jevy, které se neustále opakují. Něco kolem nás prolítne, na chvíli zasviští, tak se za tím všichni hrneme. Pak to zanikne a my už se lepíme zas na něco jiného.“

Je jasné, u čeho se herci během představení nejvíc zapotí – u rychlých převleků z ženských rolí do mužských a naopak. „U televizního záznamu na ně máme víc času. Tady opravdu jede převlek za převlekem v reálném čase. Takže jsou pro nás nesrovnatelně namáhavější. Ale zvykáme si. Mně už rostou prsa a Jirka zrovna shání spodek. Snad ho sežene, o víkendu má v plánu zajet do bazaru v Holešovicích,“ uzavírá zas už s úsměvem Oldřich Kaiser.

Na Prima Hvězdném létě pod žižkovskou věží máte stále možnost potkat i celou řadu dalších předních hereckých osobností ve vybroušených komediích až od 17. září. A navíc víte, že díky zastřešenému hledišti se tady kvůli nepřízni počasí představení neruší!

Více info a předprodej na www.divadlokalich.cz

Hvězdné léto
Hvězdné léto

reklama

reklama