Luxusní a výjimečné kousky s Muchovými motivy s výraznou slevou

Povánoční výprodeje jsou každoročním evergreenem u drtivé většiny zboží v kamenných obchodech i e-shopech. A nejinak tomu je tentokrát i u e-shopu, který nabízí exkluzivní zboží s motivy díla Alfonse Muchy. Slevy dosahující až padesáti procent startují již 26. prosince.
iMUCHA
iMUCHA

reklama

Letošní rok se nese ve znamení Alfonse Muchy, legendy české secese. Jeho dílo poutá pozornost i dnes a pro mnohé z nás znamená nostalgické návraty do dětství či mládí, kdy jsme se s jeho plakáty, obrazy, kalendáři a mnohým dalším setkávali u svých rodičů či prarodičů. Tvůrci unikátní výstavy „iMucha – slavná sbírka v pohybu“ přichází s výrazně modernějším pojetím jeho tvorby, ovšem se zachováním jejích nezaměnitelných prvků. Inspirujte se i vy a věnujte svým blízkým luxusní dárek s nestárnoucí hodnotou. 

Šátky a šály

První volbou pro obdarování dámy mohu být šátky, šály, šaty, topy, halenky či trička. Všechny oděvy inspirované motivy dílem Alfonse Muchy spojuje nadčasový styl, nejvyšší kvalita materiálů a dokonalé krejčovské provedení.

Originální reprodukce plakátů

Víte o někom, kdo by rád svůj interiér vyšperkoval neotřelým kouskem? Pak popřemýšlejte o koupi reprodukce plakátů Alfonse Muchy nasnímané přímo z originálů. Maximální barevnou i pocitovou věrnost Muchovým předlohám garantuje použití nejmodernější tiskařské technologie. Veškeré tiskové parametry byly nastavovány v přímém kontaktu s originálními plakáty.

Porcelán

Originální, nevtíravý a líbivý design porcelánu s motivy Muchových plakátů Job a Květiny promění chvíle s oblíbeným nápojem obdarovaného v ještě příjemnější požitek. Na výběr je ze tří velikostí, nejmenší o objemu 70 ml vybízí k vychutnání si životabudičového espressa, prostřední s objemem 180 ml nabízí dokonalý tvar pro rozprostření nadýchané pěny cappuccina a největší s objemem 330 ml dodá punc každému čaji.

Šampaňské

A něco pro fajnšmekry. Limitovaná edice ikonického šampaňského iMucha & Moët přichystaná v rámci konání unikátní výstavy iMucha. Umělecké ztvárnění exkluzivní edice perlivého opojení s prvky původních Muchových plakátů podtrhuje jedinečnost tvorby secesního velikána a může se stát unikátní ozdobou každé sbírky.

Hodinky

Výjimečné hodinky PRIM MUCHA MYSTERY v originálním designu inspirovaným podstatou ženy, kterou Mucha ve svém díle znázorňuje jako éterickou, mysteriózní bytost, se stanou vítaným společníkem a luxusním designovým doplňkem každé ženy.

Puzzle

Okořeňte si čas trávený doma se svou rodinou kreativní činností – pusťte se do výzvy v podobě skládání tisícikusového puzzle. Odměnou za trpělivost vám bude originální dekorace v rozměrech 470 mm x 660 mm s motivy z plakátu Zvěrokruh nebo Drahokamy – Rubín.

To je pouhý výčet tipů, mnoho dalších, z nichž si vybere každý, na www.imucha.com/eshop.

iMUCHA
iMUCHA

reklama

reklama