Magazín Prima ZOOM tentokrát přináší dobrodružnou cestu do světa dinosaurů

Dinosauria Museum Prague
Dinosauria Museum Prague

reklama

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 25. listopadu. Kromě množství zajímavostí nejen z vysílání kanálu Prima ZOOM přináší také unikátní interaktivní cestu mezi dinosaury a další velikány druhohor. Právě ta na vás totiž čeká v nově otevřeném muzeu Dinosauria Museum Prague. Pořiďte si nové číslo magazínu Prima ZOOM, které najdete na všech novinových stáncích za 68 Kč.

Na čtyřech tisících metrů čtverečních na vlastní kůži zažijete dobrodružnou výpravu, na které nebudou chybět originální, až 24 metrů dlouhé a 154 milionů let staré kostry dinosaurů, realistické modely tyranosaura rexe a největšího létajícího ptakoještěra v životní velikosti, virtuální realita, sbírka více než šesti tisíc zkamenělin a minerálů či galerie nejznámějších českých tvůrců paleoartu Zdeňka Buriana, Karla Zemana a Jana Sováka. A to jen několik minut od letiště Václava Havla.

Diplodocus
Diplodocus

Aktuální vydání se věnuje také mnoha zajímavým tématům – Proč vzhlížíme k nebesům? Poznáte švýcarskou solární sílu. Vypravíme se za uměním žítkovských bohyní. Trochu odkryjeme záhadu, která nepřestává fascinovat – Ďatlovova výprava a její osud. Vydáme se po stopách šesti svatých míst. Ponoříme se do příběhu keltských druidů. Vydáme se do konžského pralesa, ale pozor na pytláky. Nebudou chybět oblíbené vlaky a vynález parního pohonu. Zajímavá bude cesta za dinosaury nebo osud tří milovnic našich příbuzných – opičáků. Připomeneme, jak je důležitá voda. A to zdaleka není všechno. Další číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší spoustu pestrých informací a zajímavostí na sto stranách.

Magazín Prima ZOOM vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč. Je možné jej zakoupit v běžné síti trafik nebo objednat jako předplatné na webu SEND.cz.

Objednejte si předplatné časopisu Prima ZOOM na rok 2022 s originálním dárkem od Dinosaurie!

Navíc nyní získáte za speciální cenu 299 Kč kromě čtyř čísel rovnou do schránky také vstupenku pro dospělého a dítě do 5 let do nově otevřeného Dinosauria Museum Prague v hodnotě 499 Kč zcela ZDARMA.

Dinosauria Museum Prague se nachází přímo v areálu POP Airport u Letiště Václava Havla a nabízí ucelený pohled až 200 milionů let zpět do historie na více než čtyřech tisících metrech čtverečních.

Více informací o muzeu a vstupenkách najdete na webu www.dinosauria.cz.

Dinosauria Museum Prague
Dinosauria Museum Prague

reklama

reklama