Magazín Prima ZOOM tentokrát přináší rozhovor s amazonkou z operní džungle – Dagmar Peckovou

časopis Prima ZOOM
časopis Prima ZOOM

reklama

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 25. listopadu. Kromě množství zajímavostí nejen z vysílání kanálu Prima ZOOM přináší také jedinečný rozhovor – se světovou mezzosopranistkou Dagmar Peckovou. Čeká vás velmi otevřený rozhovor o profesním i soukromém životě. Pořiďte si nové číslo magazínu Prima ZOOM, které najdete na všech novinových stáncích za 68 Kč.

Slavná mezzosopranistka je proslulá svou proříznutou pusou, ale stejně tak svou obrovskou srdečností a ohnivým temperamentem. Pokud jste jí sympatičtí – trvá to jen asi dvě minuty, než vám nabídne tykání. A díky němu měl pak rozhovor s šéfredaktorkou Lenkou Klicperovou úplně jiný šmrnc. Je to rozhovor s divou, která stála na nejslavnějších pódiích celého světa, a přesto si o sobě nemyslí, že je něco víc. Prošla si tvrdými časy, a nebojí se o nich mluvit. „O tom jsem nesnila ani v nejodvážnějším snu! Vždyť já ani netušila, že je nějaká Carnegie Hall, to jsem se dozvěděla, až když jsem vypadla odsud!

Aktuální vydání se věnuje také mnoha zajímavým tématům: Proč vzhlížíme k nebesům? Poznáte švýcarskou solární sílu. Vypravíme se za uměním žítkovských bohyní. Trochu odkryjeme záhadu, která nepřestává fascinovat – Ďatlovova výprava a její osud. Vydáme se po stopách šesti svatých míst. Ponoříme se do příběhu keltských druidů. Zamíříme do konžského pralesa, ale pozor na pytláky! Nebudou chybět oblíbené vlaky ani vynález parního pohonu. Zajímavá bude cesta za dinosaury nebo osud tří milovnic našich příbuzných – opičáků. Připomeneme, jak je důležitá voda. A to zdaleka není všechno. Další číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší spoustu pestrých informací a zajímavostí na sto stranách.

Magazín Prima ZOOM vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč. Je možné jej zakoupit v běžné síti trafik nebo objednat jako předplatné na webu SEND.cz

Mezi její další tituly patří čtvrtletní kulinární magazín Prima FRESH, oblíbenou stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Tyto časopisy vznikají ve spolupráci s vydavatelstvím MAFRA, a. s. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává ve spolupráci se společností DONAU MEDIA.

Objednejte si předplatné časopisu Prima ZOOM na rok 2022 s originálním dárkem od Dinosaurie!

časopis Prima ZOOM
časopis Prima ZOOM

reklama

reklama