Nechte se rozmazlovat na KAMIQ YOU FESTu!

Pokud jste fanoušci skvělé hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion, fresh foodu nebo sportu, právě pro vás chystá Prima COOL a TV ÓČKO nadupaný KAMIQ YOU FEST, který se bude v sobotu 14. září už počtvrté konat v Průmyslovém paláci.
Fashion a Beauty zóna na KAMIQ YOU FESTu
Fashion a Beauty zóna na KAMIQ YOU FESTu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Těšit se můžete na Music zónu s interprety, jako je LEOŠ MAREŠ a jeho SPECIAL DJ SHOW, Mikolas Josef, Sima, ATMO Music, skupina Holki, Martin Harich nebo Vojta D. Chybět nebudou ani další známé tváře z oblasti youtuberingu nebo gamingu.

Pro dámy je i letos připravena Beauty zóna s odpočinkovými aktivitami, líčením nebo nejrůznějšími beauty workshopy – zkrátka se budete moci nechat rozmazlovat. V Prima LOVE zóně vás nalíčíme, zapleteme copánky nebo si budete moci vyzkoušet třpytivé líčení. Chybět nebude ani workshop s kosmetikou Lush, Cosmopolitan Beauty koutek se stylingem od cosmobloggers nebo možnost vyzkoušet si, jaké to je fotit na titulní stranu.

O příjemnou a pohodovou atmosféru se postará zpěvák Martin Harich, zpěvačka Adéla i skupina Holki, která letos slaví fantastických 20 let. Celým dnem vás v Beauty zóně provede moderátor FTV Prima, Petr Vágner.

Pokud si budete chtít chvíli oddechnout, určitě nezapomeňte navštívit stánek knihkupectví Luxor, kde pro vás bude připravena knihovna s lehátky. Budete si tam moci číst, odpočívat a seznamovat se s novými knihami. Luxor je jedna velká knižní rodina, a tak si přejeme, abyste se i vy cítili v knihkupectví jako doma.

Luxor
Luxor

Pokud vítáte zajímavé nápady a jste kreativní, pak vás určitě zaujme stánek Bellinda. Ten si pro vás totiž připravil soutěž o Crazy tričko pro tři nejlepší návrhy na vlastní vzor ponožek. Každý, kdo se zapojí a vyřádí se se svými nápady, získá ponožky za poloviční cenu! Bude ale připravena také varianta vyfotit se v zakoupených ponožkách u fotostánku. Takže pořiďte crazy fotku a získejte 50% slevu. Přijďte si vychutnat i jedinečnou crazy aerobikovou show na podiu a ujít si rozhodně nenechte ani Meet and greet se zpěvačkou Sharlotou.

Bellinda
Bellinda

Na místě se budete moci také seznámit s videoklipem SÍŤ Nadačního fondu STOP šikaně, jejímž cílem je upozornit na celospolečenský problém šikany a tento problém řešit, a to formou aktivizace diskuze na toto téma, osvěty, prevence a podpory organizací, které se zabývají okamžitou pomocí. V Beauty zóně se budete moci potkat se všemi hlavními protagonisty klipu a těšit se také na autogramiádu Václava Noida Bárty.

Síť
Síť

Novinkou bude pro letošní rok i workshop s moderátorem Pepou Libickým – ten děti i jejich rodiče v levém křídle Průmyslového paláce naučí, jak si vyrobit pěknou vázu ve vintage stylu, kterou si budou moci odnést domů. Nic totiž nepotěší víc než vlastnoručně vyrobený dárek od zručného kutila :-). Na Pepu se můžete těšit už od 6. října na obrazovkách televize Prima v pořadu Libovky Pepy Libického.

Pepa Libický
Pepa Libický

Akce myslí i na ty nejmenší. Ti se budou moci parádně vyřádit v HARIBO dětské zóně. Užijí si malování, budou moci vyzkoušet chůzi na chůdách, určit jednotlivé příchutě medvídků, zaskákat si přes švihadlo, skákat v pytlích nebo se projet na koloběžce. Chybět ale nebude ani tolik oblíbený skákací hrad a surf-trenažér!

Na KAMIQ YOU FESTu navíc proběhne také vyhlášení soutěže Haribo Malý cukrář, do které se mohly přihlašovat děti s rodiči se svými sladkými pokrmy. Podmínkou bylo do receptu přidat libovolné bonbony Haribo. Mňam! Přijďte se seznámit s vítězi soutěže a pokochat se jejich umem :-). Rozhodně je, na co se těšit.

HARIBO dětská zóna
HARIBO dětská zóna

KAMIQ YOU FEST připravuje primácká agentura Solootions ve spolupráci s ÓČKO Promotion.

Titulárním partnerem festivalu je ŠKODA AUTO.
Reklama
Reklama