Neřešte bolest zad, svalů ani kloubů pilulkami! Vsaďte na přírodní řešení!

Bolesti zad, svalů či kloubů zná každý z nás. Netrápí jen starší ročníky, ale potýkají se s nimi i mladí lidé. Řešení rozhodně nepředstavují prášky na bolest, tzv. analgetika. Ta sice na pár hodin uleví od bolesti, ale neřeší její příčinu. Navíc zatěžují játra chemickými látkami.
S.O.S. mast MODRÝ KÓD
S.O.S. mast MODRÝ KÓD

reklama

Pomocí bolesti nám tělo hlásí, že je něco v nepořádku. Pokud nás bolí krk a šíje po noci strávené na gauči, rozhodně není důvod panikařit. Postačí odpočinek, teplý obklad či masáž. Svaly a klouby mohou nejčastěji bolet důsledkem přetížení vlivem nadměrné sportovní aktivity nebo fyzicky namáhavé práce.

Existují i skryté příčiny bolesti zad, kloubů a svalů, o kterých málokdo ví. Například špatné držení těla, nevhodně zvolená matrace, nadváha nebo dlouhodobé sezení u počítače či práce v jedné poloze. Bolest kloubů může být také signálem, že tělo trpí nedostatkem vitaminů a minerálů. Základem je tedy dostatek pohybu a pestrý jídelníček plný ovoce a zeleniny. Klíčovou roli zde hraje i dostatek spánku a odpočinku, které naše tělo po namáhavém sportovním výkonu nebo fyzicky náročné práci potřebuje.

Pokud nás bolest pohybového aparátu přece jen zastihne, je lepší zvolit krém, gel nebo mast k jejímu lokálnímu zmírnění. Vyzkoušet můžete novinku z lékárny S.O.S mast MODRÝ KÓD, která dokáže při masáži rychle ulevit ztuhlým a bolestivým místům. Obsažený transmitter zajišťuje rychlejší přenos účinných látek přímo k centru bolesti, kde násobí a prodlužuje jejich účinek. Díky extraktu z boswelie působí protizánětlivě. Obsažený kafr prokrvuje pokožku a tlumí bolest. S.O.S. mast MODRÝ KÓD je snadno roztíratelná a vstřebatelná.

Ve spolupráci s organizací Český červený kříž (ČČK) vznikly produkty řady Modrý kód, jejichž zakoupením přispíváte na projekty ČČK. Po přípravcích Modrý kód se ptejte se své lékárně nebo je můžete koupit zde:

S.O.S. mast MODRÝ KÓD lze zakoupit ZDE.

 

Více informací o produktu naleznete ZDE.

S.O.S. mast MODRÝ KÓD
S.O.S. mast MODRÝ KÓD

reklama

reklama