Nové číslo časopisu Prima vychytávky vás zaručeně zahřeje!

Ať už se pustíte do domácích horkých nápojů nebo kreativního tvoření, dlouhé zimní večery vám zaručeně zkrátí nové číslo časopisu Prima vychytávky, které právě vychází! Najdete v něm tradiční i neotřelé recepty, tipy na zdravý život nebo rady, jak si snadno zútulnit svůj domov.
Prima Vychytávky
Prima Vychytávky

reklama

Pro čtenáře jsou připravené skvělé recepty i zajímavost o svařeném víně, punči nebo grogu. S teplými nápoji bude Láďa pokračovat i ve formě dýňového čaje nebo čajového mojita. Pro zahřátí poslouží i recept na staročeský svařák, zlaté mléko a egg nog. K šálku teplého čaje nebude chybět ani recept na nějakou domácí sladkost, jako jsou bábovka s kustovnicí nebo jablečné sušenky. A recept na ten nejlepší domácí chléb bude mít připravený paní Ivana.

Na své si přijdou i kutilové, které jistě zaujmou návody na chlebník z víka starého šicího stroje, stolek ze staré cívky nebo nápadité hodiny z domina. Pro ty odvážnější máme i postup na stylovou lenošku z břízy. Tvořivé dámy se mohou pustit do lapače snů nebo estetických filcových květin. Všechny milovníky pokojových rostlin pak naučíme vyrábět kokedamy.

Přestože zahrádky odpočívají, pro nadšence jsou připravené návody, jak vypěstovat chutné a zdravé houby. Odborníci dále poradí, jak bojovat s polními škůdci a co nejvíce platí na dezinfekci skleníku. Milovníci koček zase uvítají Láďův návod na výrobu domácí kočičí toalety nebo vypěstování trávy pro kočky.

Pro pevné zdraví doporučíme pár receptů z kustovnice a ukážeme i sílu smrkového jehličí. Během zimy je důležitá také péče o pokožku, proto nebude chybět ani pár rad a tipů na popraskané ruce. Na výlet tentokrát zavítáme do Krušných hor, které se svojí krásou vyrovnají Šumavě či Jizerkám.

Časopis Prima vychytávky obsahuje to nejlepší z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky, Receptář prima nápadů a Libovky Pepy Libického. Najdete ho na všech novinových stáncích již od středy 20. ledna za pouhých 35 Kč. Časopis můžete dostávat i přímo do své schránky s předplatným na celý rok 2021 ZDE.

reklama

reklama