Nové číslo časopisu Primáček naučí děti vše důležité o domácích mazlíčcích

Právě vychází první číslo letošního roku, v němž již tradičně čeká na všechny zvídavé děti Primáčkova parta – a tentokrát to nejlepší ze světa domácích mazlíčků. Děti se naučí, jak o ně pečovat, co mají zvířátka nejraději a jak je zabavit. Doplní si také slovní zásobu anglických slovíček a zabavit se mohou vystřižením vlastní farmy nebo stínohrou.
Primáček
Primáček

reklama

Součástí vydání je i již tradiční Markétina dopravní výchova, díky níž mají děti možnost osvojit si pravidla bezpečnostní výchovy na silnicích. V tomto čísle budeme klást důraz na důležitost bezpečnostních pásů.

Primáček
Primáček

I v tomto čísle pomůže Primáček se slovní zásobou z angličtiny – společně se vrhneme na počasí, dny v týdnu a roční období. Na děti čeká i rozřazovačka s tajenkou, pexeso s mazlíčky k vystřižení, rébus „Najdi 10 rozdílů“, puzzle, počítánky a Primáčkovy uvolňovací omalovánky.

Prima čtení pro kluky i holky, společně s dárkem, vychází 19. 2. 2021 za pouhých 59,90 Kč. Čekat na vás bude v novinových stáncích nebo pravidelně přistane ve vaší schránce jako předplatné zde.

reklama

reklama