Podzimní vydání časopisu Prima vychytávky plné rad a skvělých tipů právě v prodeji!

V nových, podzimních Vychytávkách se bude Láďa Hruška věnovat oblíbené upcyklaci – nepotřebným starým věcem vdechne nový život. A na co si tentokrát takříkajíc posvítí? Vyrobí například úžasný lustr ze staré gramodesky, poličku na hračky pro děti z pneumatiky od bicyklu, věšák na hrnky ze starého podnosu a lžic či botník z odpadních trubek. S kamarádkou Radkou Hamáčkovou zase vykouzlí parádní čarodějnici před dům, která poslouží jako stylová podzimní výzdoba na Halloween.
Prima Vychytávky
Prima Vychytávky

reklama

Samozřejmě ani tentokrát Láďa nevynechá návštěvu u šikovných kutilů – podíváme se společně na mulčovač a také na malotraktor. Pokud snad budete chtít něco sestrojit i pro své ratolesti, můžete se nechat inspirovat nápadem kutilů z Receptáře, Pavla a Honzy, kteří přetvořili nepotřebný televizní stolek v dětskou kuchyňku s troubou, sporákem i dřezem.

Zahrádkářům poradíme, jak uložit jiřiny a mečíky k zimnímu spánku, jak vysadit jarní cibuloviny, zastřihnout muškáty i hortenzie nebo proč a jak zasít tzv. zelené hnojení. A všem, kdo si neumí představit vaření bez českého česneku, který má pořádné grády, přidáme tipy na podzimní výsadbu. V rámci rubriky Zdravý život se čtenáři dozvědí, jak pěstovat kafrovník, chřipkovník, angínovník a dužnatku agávovitou i čím prospívají lidskému organismu.

Přijde samozřejmě také řada na skvělé recepty, tentokrát v podzimním duchu. Uvařte si s Láďou dýňové špagety, hubník, mrkvovou polévku se zázvorem a pomerančem, šípkovou marmeládu či dýňové máslo!

Zkrátka nepřijdou ani milovníci zvířat. Pokud uvažujete o chovu ovcí, zkuste drobné, ale houževnaté skotské plemeno skudde. A pokud jste si pořídili štěně, zkušená veterinářka pro vás shrne ta nejdůležitější pravidla týkající se jeho výchovy. A za zvířátky se podíváme i v rámci cestovatelské rubriky, vypravíme se totiž do Zoo Praha, která právě slaví 90 let od svého vzniku. A můžeme být na ni právem pyšní – věděli jste, že se řadí k pěti nejlepším zoologickým zahradám na světě? A pozor, slavit bude i gorilí samec Richard – v listopadu má totiž významné kulatiny!

Podzimní vydání časopisu Prima vychytávky vám kromě toho nejlepšího z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky, Receptář prima nápadů a Libovky Pepy Libického nabídne i 16 stran navíc za pouhých 35 Kč. Najdete ho na všech novinových stáncích nebo přímo ve své schránce jako předplatné na rok 2021 ZDE.

Prima Vychytávky
Prima Vychytávky

reklama

reklama