Pojďme společně pomoci sbírce Den zvířat k vysněnému milionu

Den zvířat je název již druhého ročníku charitativní sbírky, který se koná od 1. září 2020 a končí 4. října 2020, kdy je Mezinárodní den všech zvířat. Jedná se o akci nejen pro psí a kočičí útulky, ale i pro zařízení, která pomáhají týraným koním nebo hospodářským zvířatům. Od zahájení sbírky se podařilo vybrat krásných 770 000 Kč. Pojďme pomoci útulkům dosáhnout vytouženého milionu!
Den zvířat
Den zvířat

reklama

Sbírková akce Den zvířat pro rok 2020 se blíží ke svému závěru. V tuto chvíli je na kontě neuvěřitelných 770 000 Kč. K vytouženému milionu již chybí jen čtyři dny a zapojit se můžete i vy. Ať už darem na stránkách www.denzvirat.cz nebo sdílením nového videoklipu s názvem Dotančíme k milionu. Celá částka se následně poctivě rozdělí mezi 112 českých útulků a farem.

Kromě patronů sbírky, kteří si zatančili ve videoklipu, jak jsou Ivan Trojan, Ben Cristovao, Patricie Pagáčová, David Svoboda nebo Eva Samková, podpořily sbírku také zpěvačky Marta Kubišová, Dara Rolins, Kamila Nývltová a Jana Fabiánová, připojili se i hudebníci Pokáč a Václav Noid Bárta.

Dara Rolins
Dara Rolins

„Naším společným snem je vytvořit pro zvířata transparentní sbírku podobnou té tříkrálové, kterou lidé podporují, věří jí a nebojí se o svůj příspěvek. Stejně tak se nemusí bát u naší organizace. Chceme i tímto bojovat proti pouličním podvodníkům s kasičkami a založit tradici, která 100% pomáhá všem zvířatům,“ přeje si zakladatel projektu Petr Sokolík.

Veškeré novinky najdete na facebookovém profilu: Běhejme a pomáhejme útulkům z.s.

Projekt pomáhá týraným a opuštěným zvířatům po celé České republice od roku 2014. Za tuto dobu organizace pomohla 76 neziskovým spolkům a zaslala jim 2,96 mil. Kč. Charitativní akce se konají v Praze, Brně, Plzni, Klášterci nad Ohří, Opavě a Jablonci nad Nisou. Spolek ale cítil nespravedlnost, že pomáhá jen psům a kočkám z útulků, které jsou v okolí měst, kam jezdí. A proto vznikl projekt DEN ZVÍŘAT, který pomáhá všem.

reklama

reklama