Pojďte si společně s oblíbeným kutilem Láďou Hruškou užít radostné vánoční tvoření!

Opět po roce se můžeme těšit na čas vánoční. Láďa si pro vás ve vašem oblíbeném hobby časopisu připravil spoustu skvělých rad a tipů, jak si třeba vánočně vyzdobit domov. Pustíme se do výroby originálních vánočních dekorací – například jelena z polínek, šálového věnce, sněhuláka ze dveří nebo svícnů ze zavařovačky. Vypravíme se na výlet po stopách těch nejhezčích vánočních pohádek. Víte mimochodem, na kterém zámku se natáčela Popelka?
Prima Vychytávky Ládi Hrušky
Prima Vychytávky Ládi Hrušky

reklama

Prima Vychytávky Ládi Hrušky
Prima Vychytávky Ládi Hrušky

Láďa Hruška sype z rukávu jeden nápad za druhým. Pojďme si ukázat ty nejlepší vánoční tipy za babku. Láďa si pro vás připravil výrobu stromku z ořezaných větví. Opravdovou radost vykouzlí také vánoční přání od srdce. Společně s Láďou si ukážeme, jak všechny dárky hezky přírodně zabalit. Nebudou chybět ani visací cedulky nebo kreativní fotopopisky. Navíc vám poradíme, jak vybrat ten správný vánoční stromek dle vašich představ.

V rubrice domácího kutila vám představíme mladého nadějného kutila Ondru, který si vytvořil skvělé motokolo. Odtáhnout z lesa mohutné klády dokáže zkušená závodnice i dříčka Lucinka – ručně sestavený traktor šikovného kutila Karla. A co by to bylo za Vánoce bez betlému? Ukážeme si, jak si takový vánoční betlém můžete vyřezat i sami doma.

Máte chuť na něco sladkého? Poradíme vám skvělý recept na populární zákusek – francouzské větrníky. Nebude chybět ani něco slaného. Společně si připravíme oblíbenou hospodskou pochoutku k pivu – utopence v tmavém nálevu a k tomu salát. Na konec to trochu odlehčíme výtečnou avokádovou pomazánkou, skvělou variantou na chlebíčky.

Co se týče milovníků zahrad, ukážeme si, jak na zazimování zahrady nebo co všechno je potřeba udělat ještě těsně před zimou, aby vám zvěř neokousala vaše stromky. Z domácí zelené lékárny si pro vás Láďa připravil kvetoucí zázraky proti nachlazení. Africká kopřiva zatočí s únavou, lichořeřišnice je nabitá „céčkem“ a bakopa přinese dobrou náladu. 

Zkrátka nepřijdou ani naši milovaní domácí mazlíčci. Řekneme si, jaké je ideální zimní krmení pro vodní ptactvo, jak o svátcích dopřát našim pejskům nebo jakými dobrotami naplnit „ptačí polínko“, jelikož právě pro ptáčky zpěváčky, kteří neodlítají do teplých krajin, je nesmírně těžké si v zimě najít nějakou potravu.

Prima Vychytávky Ládi Hrušky
Prima Vychytávky Ládi Hrušky

Vánoční vydání časopisu Prima vychytávky vám kromě toho nejlepšího z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky, Receptář prima nápadů a Libovky Pepy Libického nabídne i 16 stran navíc za pouhých 37 Kč. Najdete ho na všech novinových stáncích nebo si jej můžete objednat formou předplatného přímo domů. Využijte jedinečnou nabídku a objednejte si časopis na celý příští rok, kdy získáte 10 čísel časopisu rovnou do schránky, a k nim stolní kalendář Ládi Hrušky s vychytávkami na celý rok 2022 za pouhých 330 Kč.

reklama

reklama