Pojďte si zahrát skvělé deskové hry od Ládi Hrušky!

Deskové hry od Ládi Hrušky
Deskové hry od Ládi Hrušky

reklama

Dlouhé podzimní večery se blíží, a to je pravý čas zahrát si nějakou fajn deskovou hru. A kdo jiný by mohl vymyslet zábavnou a vychytanou deskovou hru než Láďa Hruška? Čekají vás bláznivé interaktivní deskovky, u kterých se budete za břicho popadat.

Dvě velké zábavné hry a 32 nejlepších vychytávek právě od Ládi Hrušky v jedné krabici! S tímto souborem si můžete zahrát nejen klasické kvarteto, ale i skvělou rodinnou hru, která prověří váš postřeh i paměť. Dokonce vám rozvibruje bránice, jelikož se u hry určitě nebudete nudit. Pravidla her jsou jednoduchá a pochopí je opravdu každý. Navíc jsou doplněna o skvělé vychytávky Ládi Hrušky ze stejnojmenného pořadu TV Prima.

U Kvarteta Ládi Hrušky je cílem hry získat co nejvíce kvartet. Jednoduché, že? Hra tedy končí v okamžiku, kdy některý z hráčů vyloží poslední kvarteto. A vítězem je ten hráč, který má na konci hry nejvíc vyložených kvartet. Vychytaná hra Ládi Hrušky spočívá v získání pěti karet různých barev, mezi kterými není hnědá. Komu se to podaří jako prvnímu, je vítězem.

Neváhejte a zahrajte si zábavné deskové hry podle Ládi Hrušky, u kterých se určitě nudit nebudete! Zakoupíte jej na stránkách partnera Mojedino.cz.

Deskové hry od Ládi Hrušky
Deskové hry od Ládi Hrušky

reklama

reklama