Pokud vám chybí inspirace na skvělé vánoční dárky, nezoufejte! Právě pro vás jsme připravili spoustu prima tipů na vánoční dárky, které udělají radost opravdu každému!

Prima Vánoční dárky
Prima Vánoční dárky

reklama

Slunečná září dál, tentokrát již ve čtvrtém pokračování úspěšné knižní podoby! Přeneste se zpět na svůj oblíbený seriálový statek a užijte si další příběhy svých oblíbených hrdinů, tentokrát v knižní podobě. Navíc vám určitě udělá radost zbrusu nová barevná příloha pro ještě lepší zážitek z četby. Milujete zábavné deskové hry při chladných zimních dnech? Tak to pro vás máme skvělou zprávu. Těšte se na Slunečné hry, se kterými se zabaví celá rodina. Jestli jste se chtěli někdy stát součástí obce Slunečná, toto je perfektní příležitost.

Slunečná merch
Slunečná merch

Dalším skvělým tipem pro fanoušky seriálu Slunečná je určitě také exkluzivní vánoční vinný set Slunečná, který obsahuje nejen láhev vynikajícího ryzlinku vlašského v pozdním sběru, ale i a dvě originální plastové skleničky s designem Slunečné, abyste si mohli ještě více užít sledování svého oblíbeného seriálu. Vinná sada Slunečná je nejen vánočně zabalená, ale jako dárek navíc obsahuje i krásnou Slunečnou samolepku.

Slunečný set
Slunečný set

Často jste nám psali o Slunečné kryty na mobil – my jsme vaše prosby vyslyšeli a nyní si můžete pro sebe nebo pro své blízké třeba pod vánoční stromeček pořídit Slunečné kryty, samolepky na telefon a notebook. Z nabídky si určitě vyberete ten pravý přímo podle svého vkusu. Připravili jsme pro vás pět různých designů, díky kterým se z vašeho telefonu nebo notebooku stanou naprosté originály.

Slunečná skiny
Slunečná skiny

Malým fanynkám seriálu Slunečná udělá zajisté velkou radost nová Slunečná kuchyňka. Kuchyňská sada obsahuje kuchyňku s dřezem, s troubou s hořáky a s kávovarem pro skvělou ranní či odpolední kávu. Navíc je kuchyňka vybavena spoustou funkcí, světelnými či zvukovými efekty. Vaření bude o to větší zábava díky více než dvaceti kuchyňským doplňkům. Pojďte s námi vařit, vaření je se Slunečnou kuchyňkou opravdová zábava!

Slunečná kuchyňka
Slunečná kuchyňka

Jste fanoušky pořadu FTV Prima po domácí kutily – Libovky Pepy Libického – a chcete vychovat šikovného kutila i ze svého potomka? Pořiďte mu praktický kufřík Pepy Libického. Box je možné rozložit, a dokonce přeměnit v pracovní stůl, jehož součástí je i svěrák. Kufřík je také skvěle přenosný, a tak lze opravit cokoli a kdekoli. 

Kutilský box Pepy Libického
Kutilský box Pepy Libického

Kdo se těšil na novou kuchařku Ládi Hrušky, může se radovat. Náš oblíbený kutil a výborný kuchař přichází s novou knihou, v níž nám představí svou zázračnou (ne)dietu. Tajemství Láďovy kuchařky tkví v jednoduchých bodech. Láďa miluje jídlo, ale nechce po něm „kynout“, a kdo ano? Zdravě a žravě k vysněné postavě! Udělejte si radost novou kuchařkou Ládi Hrušky Fit krabičky pod vánočním stromečkem!

Fit krabičky Ládi Hrušky
Fit krabičky Ládi Hrušky

reklama

reklama