Přichází čas vánoční a s ním i nové Prima vychytávky s nadílkou svátečních receptů a výzdoby!

Pojďte se s oblíbeným kutilem Láďou Hruškou připravit na vánoční svátky, které se nám pomalu, ale jistě blíží. V novém vánočním díle Láďových vychytávek vám ukážeme rady všeho druhu, a to nejen těch vánočních. Můžete se těšit na spoustu receptů a v neposlední řadě i krásné vánoční výzdoby. Láďa nám společně s kamarádkou Radkou Hamáčkovou ukážou, jak si vyrobit adventní kalendář třeba z ruliček nebo z ponožek. Nebude chybět ani hřejivý vánoční sirup, díky kterému ucítíte božskou vůni koření s jiskřivým dotykem citrusových tónů. Navíc se v rubrice Prima tvoření můžete těšit na tvoření podzimně laděné dušičkové lucerny.
Vánoční Prima vychytávky
Vánoční Prima vychytávky

reklama

Pro zručné kutily si Láďa připravil hned několik vychytávek. Traktůrek, který si už nějaký ten pátek pamatuje vylepšíme o naviják. Nebo si ukážeme, jak si vyrobit na dřevník přímo na míru, aby nám bylo doma pěkně teploučko.

Přijde samozřejmě čas i na tvoření. Společně s výtvarnicí Šárkou Rooyii Jiřičnou si ukážeme, jak si vyrobit trvanlivou tematickou vánoční dekoraci – něžné sněhové vločky z macramé. Nebudou chybět ani křehké drátěné hvězdičky, které se budou vyjímat opravdu všude a určitě potěší i jako malá pozornost. Společně si můžeme také vyrobit kouzelný dekorativní stromeček či půvabné drobnosti na sváteční stůl. 

Láďa si pro vás připravil také spoustu skvělých receptů a kulinářských tipů. Můžete se těšit na recepty z jednoduše dokonalé cukety, také si pojistíme přísun vitamínů a dalších prospěšných látek ve zdravém nakládaném zelí. Nebudou chybět ani skvělé recepty na sváteční moučníky.

Vánoční Prima vychytávky
Vánoční Prima vychytávky

Máte domácího mazlíčka s krunýřem? Jestli ano, tak si nenechte ujít korky ke správnému zazimování právě želv, abychom jim dopřáli ty nejvhodnější podmínky k dlouhému odpočinku. Popovídáme si také o tom, jak se vyhnout trápení s pohybovým ústrojí, které může potkat vaše milované pejsky. 

A na závěr si ukážeme i spoustu tipů ke zdravému životnímu stylu. Díky rubrice domácí zelená lékárna vám Láďa představí citronovou verbenu a lipii sladkou, které Vám pomůžou zahnat chutě na sladké, posílit imunitu, a dokonce vás zbaví protivného nachlazení. 

Vánoční vydání časopisu Prima vychytávky vám kromě toho nejlepšího z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky, Receptář prima nápadů a Libovky Pepy Libického nabídne i 16 stran navíc za pouhých 35 Kč. Najdete ho na všech novinových stáncích nebo přímo ve své schránce jako předplatné na rok 2021 ZDE.

reklama

reklama