Prima čtení na vánoční čas

Opět po roce se můžeme těšit na čas vánoční. Nadchází totiž nejmilejší období roku, které přináší spoustu příležitostí k setkávání s rodinou a přáteli. Přichází období klidu a pohody a k tomu patří i dobré čtení, které si můžete vychutnat s dobrým čajem, a s ještě lepším vánočním cukrovím. Máme pro vás pár prima tipů na to nejlepší vánoční čtení.
Magazín Prima Fresh
Magazín Prima Fresh

reklama

Pojďte si společně s oblíbeným kutilem Láďou Hruškou užít radostné vánoční tvoření! Láďa si pro vás ve vašem oblíbeném hobby časopisu připravil spoustu skvělých rad a tipů, jak si třeba vánočně vyzdobit domov. Pustíme se do výroby originálních vánočních dekorací – například jelena z polínek, šálového věnce, sněhuláka ze dveří nebo svícnů ze zavařovačky. Vypravíme se na výlet po stopách těch nejhezčích vánočních pohádek. Víte, mimochodem, na kterém zámku se natáčela Popelka?

Prima Vychytávky Ládi Hrušky
Prima Vychytávky Ládi Hrušky

K vánočnímu času nepochybně patří i dobré jídlo. Nechte se inspirovat ve vánočním vydání časopisu Prima FRESH více než 75 novými recepty. I když se málokdo odváží experimentovat na Štědrý večer, stále je mnoho příležitostí, jak vyzkoušet něco nového. Máme pro vás zajímavé druhy cukroví, tipy na jedlé dárky, ale i nové způsoby, jak mít na svátečním stole rybu v netradičním pojetí.

Fresh Magazín
Fresh Magazín

A pokud máte chuť na zajímavý rozhovor, nenechte si ujít nové vydání magazínu Prima ZOOM se světovou mezzosopranistkou Dagmar Peckovou. Čeká vás velmi otevřený rozhovor o profesním i soukromém životě. Aktuální vydání se věnuje také mnoha zajímavým tématům: Proč vzhlížíme k nebesům? Poznáte švýcarskou solární sílu. Nebudou chybět oblíbené vlaky ani vynález parního pohonu. A to zdaleka není všechno!

ZOOM Magazín
ZOOM Magazín

Pro ty nejmenší máme další číslo oblíbeného časopisu Primáček, který se bude věnovat masopustu ve Slunečné. S Maruškou se naučíme, jak vyrobit krmítko pro ptáčky. Vydáme se po stopách zvířátek, která je zanechala ve sněhu. Procvičíme si znalosti valentýnské angličtiny s Jankem a Týnou ze Slunečné. Čeká na nás také spousta spojovaček, dokreslování obrázků, kvízů a rébusů „najdi 10 rozdílů“, křížovek, puzzle a obrázkových osmisměrek. Zimní dlouhé večery si děti zpříjemní Slunečnou hrou plnou úkolů, otázek a odpovědí, u které se pobaví celá rodina.

Časopis Primáček
Časopis Primáček

reklama

reklama