Prima Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita startuje tento víkend v Olomouci a v Ostravě

Prima Slunečné léto Asombroso by Osmany Laffita
Prima Slunečné léto Asombroso by Osmany Laffita

reklama

Už tento víkend vás Prima Slunečné léto s titulárním partnerem Asombroso by Osmany Laffita pobaví v sobotu v OC Haná v Olomouci a v neděli v Auto ESA v Ostravě vždy v čase 14–17 hod. Těšit se můžete na herce ze seriálu Slunečná – Evu Decastelo, Báru Jánovou, Romana Tomeše, Lukáše Langmajera, Terezu Brodskou a další. Hudebně vás potěší Václav Noid Bárta a můžete se potkat i s módním návrhářem Osmany Laffitou.

Kromě samotných herců dorazí žlutý autobus také s nabitým programem. Těšit se můžete na tematické hry, které zabaví celou rodinu, soutěže o seriálový merchandising a partnerské aktivity. Nedílnou součástí bude beauty Asombroso by Osmany Laffita zóna s možností zakoupení vybraných produktů za zvýhodněné ceny. V rámci tour se bude soutěžit o úžasnou kosmetiku a parfémy Asombroso by Osmany Laffita v hodnotě 150 000 Kč. Dále bude Asombroso by Osmany Laffita na akcích rozdávat poukázky na nákup v hodnotě 500 Kč. Celkem je připraveno 20 000 poukázek v celkové hodnotě 1 000 000 Kč.

Dále se mohou návštěvníci těšit na omalovánky a dětské křížovky s Primáčkem a INSTAX fotokoutek. Účastníci budou moci zároveň na sociálních sítích sdílet své fotografie se Slunečným busem pod #Slunecneleto. Samozřejmě dbáme na to, aby vše probíhalo v souladu s hygienickými opatřeními týkajícími se covidu-19.

V sobotu se potkáme v OC Haná – obchodní centrum Haná v Olomouci nabízí výhodné slevy a pravidelné akce. Dětský koutek pro nejmenší. Širokou nabídku zboží a služeb prostřednictvím více než 53 obchodů a 130 značek na jednom místě. Na místě budeme soutěžit o vouchery v hodnotě 500 Kč (2 ks).

V neděli zavítáme do Auto ESA, k prvnímu certifikovanému prodejci ojetých vozů. Nabízí denně 6000 vozidel na třinácti pobočkách. Auto ESA již 25 let zajišťuje veškeré služby spojené s prodejem, výkupem a financováním vozidel. Pobočka Ostrava nabízí na prodejní ploše více než 600 vozidel. S Auto ESA budeme na místě navíc soutěžit o tři skvělé ceny - zápůjčka vozu SUV na víkend s plnou nádrží, poukaz na PHM v hodnotě 600 Kč a sadu povinné výbavy do auta.

Další termíny:

14. 8. Plzeň (FRESH Festival)

15. 8. Plzeň (Auto ESA)

19. 8. Praha (AQUAPALACE)

21. 8. Praha (Amix Prima RUN)

28. 8. Litoměřice (Zahrada Čech – Den pro děti)

29. 8. Pardubice (FRESH Festival)

11. 9. Liberec (OC NISA)

19. 9. Chomutov (Auto ESA)

24. 9. Náchod (Město Náchod)

26. 9. Brno (Auto ESA)

Těšíme se na Prima setkání!

reklama

reklama