Primáček vám přináší zase něco nového

Speciální limitovaná edice bubnů Carton Cajon s Primáčkem, kterou můžete mít doma pro zábavu i sezení.
carton cajon edice Primáček
carton cajon edice Primáček

reklama

Dali jsme hlavy dohromady a přichystali pro vaše děti speciální překvapení. Nyní mohou mít svého oblíbeného kamaráda pořád u sebe a užít si s ním spoustu zábavy.

Vytvořili jsme pro vás limitovanou edici bubnů Carton Cajon s obrázky Primáčka. Carton Cajon je cvičný buben, na kterém se sedí, dá se do něj klepat prsty nebo bubnovat celými dlaněmi. Kolik tónů na něm zvládnou děti zahrát? Díky tiššímu zvuku si mohou užívat rytmu do aleluja a nebudou přitom rušit vás, rodiče, ani sousedy.

Cajon nikdy neomrzí. Když na něj děti zrovna nechtějí hrát, použijí ho jako židličku nebo stolek do svého pokojíčku. Je to i super tajný úkryt pro dětské poklady. A jak ho využijete vy? Třeba jako stoličku, když nedosáhnete do té úplně nejvyšší police ve skříni.

Bubínky Carton Cajon jsou vyrobeny ze speciálního silového kartonu. Díky kvalitnímu zpracování jsou prakticky nerozbitné a unesou každého. Jejich lehká konstrukce je praktická na přenášení. Neokoukaný a limitovaný design s Primáčkem je v nabídce na www.cartoncajon.cz.

Carton Cajon – Primáček na výletě

Najděte 10 rozdílů a bavte se už od rána

Zelená louka, modré nebe a parta, se kterou nikdy není nuda. Je čas vyrazit na výlet s Primáčkem a jeho kamarády! Vstříc zábavě se můžete vydat i když venku právě sluníčko nesvítí a z pohodlí dětského pokojíčku. Najdete na bočním obrázku na cajonu všech 10 rozdílů? Časopis Primáček, který nabízí Prima čtení pro kluky i holky, už znáte. Odteď si s dětmi ale můžete jejich oblíbené postavičky užívat od rána do večera i u vás doma a ještě si při tom zabubnovat. Originální cajony pro holčičky a kluky jsme pro vás připravili ve spolupráci s TV Prima, a to hned ve třech variantách.

Carton Cajon – Primáček ve snu

Vstávejte zvesela s písničkou a pohádkou

Každé ráno je na co se těšit. Hned jak se dětem po procitnutí ze sna probudí apetit, můžete je potěšit dobrou snídaní a programem na TV Prima, která pro ně každé ráno chystá speciální vysílání. A o kolik příjemnější bude sledovat ranní pohádky a při tom se moct svých oblíbených hrdinů přímo dotknout? Modro-růžový cajon s motivy Primáčka a jeho kamarádů je spravedlivým dárkem pro holčičku i kluka. A když pohádky skončí, co takhle si na něm zahrát rychlou hru nebo si na něj pěkně společně zabubnovat? Není nad to naladit nový den hned po ránu na tu správnou notu.

Carton Cajon – Primáček v poli barev

Hoďte kostkou a vydejte se po stopách veselé Primáčkovy partičky

Každé ráno patří na Primě od 6:25 do 7:30 hod dětem. Své oblíbené hrdiny Primáčka, Marušku, Oskara, Hrkola, Drdolu a Digouna najdou teď děti nejen na televizních obrazovkách a v časopise, který vychází každého čtvrt roku, ale i na našem cajonu. Schválně, objevíte je všechny? Vydejte se po jednotlivých políčkách na časově nenáročnou hru a potkejte se po cestě s jednou postavičkou za druhou. Až to děti omrzí, posaďte je na cajon, zatímco si budou užívat ranní pohádky. Mají i odpoledne spoustu energie? Zabubnujte si s nimi do rytmu jejich oblíbené písničky!

Další zajímavé kousky najdete v sekci dětských cajonů.

carton cajon edice Primáček
carton cajon edice Primáček

reklama

reklama