Přivítejte jaro s novým číslem časopisu Primáček!

časopis Primáček
časopis Primáček

reklama

Jarní číslo oblíbeného dětského časopisu Primáček, plné zábavy a dobrodružství, je opět tady. I tentokrát se děti mohou těšit na Primáčka, v doprovodu Bolka s Lolkem. Společně objeví velikonoční pranostiky a tradice, mezi kterými nebude chybět ani otevírání studánek.

Také v tomto čísle je připravena sekce oblíbené miniPEDIE, která upozorní na nástrahy lesa, například jak si poradit s klíšťaty a co dělat při jakémkoli zranění. Malí čtenáři si procvičí nová slovíčka v angličtině a zkusí kreativní kreslení. Jistě je potěší i spousta omalovánek, spojovaček, kvízů a rébusů nebo společné tvoření s Bolkem a Lolkem, kde se naučí, jak sestavit kuličkodráhu.

Navíc časopis obsahuje další díl Markétiny dopravní výchovy, s níž si děti osvojí pravidla bezpečnostní výchovy na silnicích.

Nové číslo časopisu Primáček společně s dárkem pro každého vychází 13. 2. 2020 za 59,90 Kč. K dostání je i celoroční předplatné za pouhých 240 Kč na SEND.cz, které zahrnuje čtyři čísla prima čtení s dětskou hrou Ulov 10! od Kvída z Albi v hodnotě 299 Kč.

časopis Primáček
časopis Primáček

reklama

reklama