První číslo nového časopisu Prima Vychytané křížovky special Ládi Hrušky právě v prodeji!

časopis Prima vychytané křížovky
časopis Prima vychytané křížovky

Ty nejlepší vychytávky, zlepšováky, recepty a rady pro všechny kutily a zahrádkáře, a především fanoušky Ládi Hrušky, přináší nový půlročník Prima Vychytané křížovky special Ládi Hrušky, jehož první číslo je právě v prodeji. Čtenáři v něm na 48 stránkách najdou křížovky, osmisměrky i sudoku a po vyluštění tajenky se mohou pustit spolu s Láďou do tvoření a vyrábění. A to za pouhých 25 Kč!

Chcete si vyrobit dekoraci do bytu nebo uvařit něco na zub? Potřebujete poradit, jak co nejjednodušeji na úklid domácnosti? První číslo obsahuje vychytávky pro všechny příležitosti! Kutilové mohou vyzkoušet návod na praktický věšák, stojánek na zubní kartáčky, držák na víno a sklenice nebo hravý konferenční stolek.

Po vyluštění tajenky se všechny hospodyňky dozvědí trik na snadné čištění filtru digestoře, postup na výrobu bytelného plastového koštěte a na super kořenky. U stolu zaručeně sklidí úspěch Láďovy recepty, třeba na Hruškův celozrnný chléb, perníčkový štrúdl, provensálský nakládaný hermelín či dort šupy dup. Pro chvíle odpočinku pak přijdou vhod domácí aromakoule a tablety do koupele, křenová pleťová voda, pleťové masky z tvarohu nebo hojivý krém s bylinkami. Děti se zabaví u výroby dřevěných puzzle a samozřejmě nezapomínáme ani na čtyřnohé mazlíčky a v křížovkách se dozvíte i to, jak na fitness psí sušenky.

Prima Vychytané křížovky special Ládi Hrušky jsou půlročník, jehož první číslo je právě v prodeji. Za pouhých 25 Kč v něm najdete 48 stránek, které potěší všechny milovníky luštění a fanoušky Ládi Hrušky.

časopis Prima vychytané křížovky
časopis Prima vychytané křížovky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama