Rapper LIPO vystoupí už dnes společně s Yannou na FABIA YOU FESTu

Právě dnes se uskuteční FABIA YOU FEST na Výstavišti v Českých Budějovicích. Vymazlený festival pro všechny fanoušky skvělé hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion i fresh foodu přivítá hned několik kapel a oblíbených interpretů, jako jsou Slza, Jelen, Like-It, Marek Ztracený nebo Martina Harich. Chybět nebude ani ATMO Music, Sima, Vojta D, Nelly nebo rapper Lipo, který na akci vystoupí společně se zpěvačkou Yannou. Co si pro fanoušky připravil na tuhle podzimní akci, se dočtete níže.
LIPO
LIPO
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1.      Jak jste strávil letní festivalovou sezónu a na čem právě pracujete?

Léto hrozně rychle uteklo. Střídaly se koncerty, dovolené a příprava klipu pro song Bestseller od Sebastiana, kde jsem se po delší době ujal režie.

2.      Je před námi podzim – máte tohle období rád?

Podzim je jedním z mých nejmilejších období. Jak babí léto, tak občas i to chmurné počasí, co se umí dostat pod kůži a navodí trochu melancholie. Navíc jako inspirace pro psaní textů je to ideální. Nic člověka nerozptyluje.

3.       Co Vás v hudbě nejvíc inspiruje?

Možnost svobodně tvořit, šance něco předat a něco originálního po sobě zanechat

4.       Čeká Vás vystoupení na letošním FABIA YOU FESTu v Českých Budějovicích. Chystáte při téhle příležitosti pro fanoušky něco speciálního? Na co se od Vás můžeme tentokrát těšit? Na co byste je nalákal?

U mě to bude o mixu starších singlů se songy z nové desky Lyrika. Moc se těším. Dorazí se mnou i Yanna, takže o žádný z větších hitů nikdo nepřijde.

5.           FABIA YOU FEST je kromě hudby také o gamingu nebo youtuberech. Co Vy a hraní her? Máte nějaký oblíbený titul nebo sérii? Preferujete herní konzoli nebo klasické PC? A stíháte vývoj v téhle oblasti ještě sledovat?

Tak teď tu na sebe prásknu jednu věc: minulé Vánoce mi Ježíšek nadělil pod stromeček playstation a já ve svých letech začal občas hrát. A docela mě to chytlo! Je to zábava a dobrej relax. Dřív jsem si říkal, že je to zábava určená hlavně pro děti, a teď jsem se stal v podstatě fandou.

6.       Je někdo (nebo něco) vyloženě z prostředí internetu, co Vás baví a koho sledujete?  

Přiznám se, že sleduji hlavně hudebníky a většinu informací, co považuji za důležité, čerpám z knih nebo klasických portálů. Na Twitteru pak sleduji řadu novinářů, které považuji za dobré a číst je pro mě přínosem. Jinak myslím, že docela dobře ta důležitá témata mladým lidem prezentuje Kovy.

Lipo vystoupí už dnes na Výstavišti v Českých Budějovicích po boku dalších interpretů.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama