S novým číslem vánočního časopisu Primáček si užijeme advent ve Slunečné.

Určitě už všichni víte, že se blíží čas adventu. A s ním také přichází nové číslo časopisu Primáček, který se společně se svou partou podělí o to, jak to probíhá o adventu ve Slunečné. Určitě jste již někdy byli na vánočních trzích nebo na rozsvěcení vánočního stromu. Ale co další symboly, znáte je všechny? Primáček vám s tím pomůže!
Vánoční číslo časopisu Primáček
Vánoční číslo časopisu Primáček

reklama

Můžete se těšit i na zábavné vaření s Prima kuchtíky. Společně si připravíme výborné medové perníčky, které k Vánocům prostě neodmyslitelně patří. Dokonce si z perníčků můžete vytvořit i adventní kalendář. Každý den pak jeden perníček sníte a do Ježíška vám to uteče o něco rychleji.

Nebude chybět ani spousta zábavy pro chytré hlavičky. Pomozte kozí kamarádce najít cestu skrz bludiště k dárku pod stromečkem. Můžete si dokreslit polovinu obrázku s krásnými vánočními motivy nebo najít deset rozdílů na vánoční fotografii ze Slunečné. Primáček si také uspořádal s  kamarády halloweenskou párty v lese. Dokážete spočítat všechny věci, které se v lese nachází? A poznáte, za co jsou Primáčkovi kamarádi převlečení? 

Vánoční číslo časopisu Primáček
Vánoční číslo časopisu Primáček

V novém čísle se můžete také těšit na již tradiční lekci hravé angličtiny. Tentokrát si procvičíme slovní zásobu ohledně vánočních svátků. Víte, kdo nosí dárky ve Velké Británii? Nebo byste raději skládali puzzle? Sestavte si hezký obrázek Primáčka a jeho kamarádů, ale pozor! Některé dílky můžou být i otočené.

Jako dárek k novému číslu si můžete vystřihnout Slunečnou lucerničku v podobě domečku. Tou si můžete ozdobit například poličku, okenní parapet nebo noční stolek. Návod je úplně jednoduchý, tak to pojďte zkusit s námi. 

Prima čtení pro kluky i holky, společně s dárkem, vychází 27.10. za pouhých 59,90 Kč. Čekat na vás bude v novinových stáncích nebo pravidelně přistane ve vaší schránce jako předplatné zde.

reklama

reklama