SPECIAL DJ SHOW Leoše Mareše, Mikolas Josef a nově i sportovní zóna – to je nadupaný KAMIQ YOU FEST!

Průmyslový palác v Praze se již počtvrté promění ve vymazlený prostor pro fanoušky skvělé hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion, fresh foodu a nově i sportu.
KAMIQ YOU FEST
KAMIQ YOU FEST
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V sobotu 14. září se tady bude konat KAMIQ YOU FEST, který přináší nejen hudebním fajnšmekrům Prima COOL a televize ÓČKO. Těšit se mohou na nabitou Music zónu s interprety, jako je LEOŠ MAREŠ a jeho SPECIAL DJ SHOW, Mikolas Josef, Sima, ATMO Music, skupina Holki, Martin Harich nebo Vojta D. Chybět ale tradičně nebudou ani další známé tváře z oblasti youtuberingu nebo gamingu. Titulárním partnerem festivalu je ŠKODA AUTO.

Leoš Mareš & SPECIAL DJ SHOW
Leoš Mareš & SPECIAL DJ SHOW

Do Průmyslového paláce se v sobotu 14. září chystá hned několik současných TOP interpretů v čele s Leošem Marešem a jeho SPECIAL DJ SHOW, zpěvákem Mikolasem Josefem, slovenskou zpěvačkou Simou, oblíbenými ATMO Music nebo zpěvákem Vojtou D., který bude celou akci moderovat. Z populárních youtuberů se fanoušci mohou těšit na Creepa, Portyho, Attacka nebo Eartha a jeho vůbec první show. Pořídit si selfíčko budou moci i se známými musers Adamem Kajumim a Naty Hrachovou, pokecat zase třeba s youtubery, jako je Annie Camel, Peca, Lukefry nebo Luboš Je Celkem Fajn.

Na KAMIQ YOU FESTu vystoupí Mikolas Josef
Na KAMIQ YOU FESTu vystoupí Mikolas Josef

KAMIQ YOU FEST nabídne kromě fenomenálních hudebních vystoupení v Music zóně i spoustu zábavy pro všechny členy rodiny. V Gaming zóně to bude žít už dopoledne. Virtuální realita, nejnovější herní pecky ani simulace jízd nesmějí chybět! Stejně tak ani finále FORTUNA COOL Ligy, která je v současnosti nejprestižnější ligou na české a slovenské scéně a do které se zapojují stovky týmů a tisíce hráčů nejpopulárnějších esportových titulů CS:GO a Hearthstone.

Akce ale letos láká i na zbrusu novou Sport zónu pro všechny sportovní nadšence! Ta nabídne kromě ukázek sportů i možnost potkat známé sportovce z různých odvětví. Tak schválně – už jste si někdy zakopali freestyle fotbal s vícenásobnou mistryní světa? Na místě bude také cyklo simulátor, nebude chybět ani exhibice stolního fotbálku s výukou od mistra Evropy v této disciplíně nebo fotbalová klec 2 na 2 od FAČR. Návštěvníci se ale mohou těšit také na skvělou moderovanou show od Fortuna.

Freestyle Fotbal
Freestyle Fotbal

Dámy zase rozhodně ocení Beauty zónu s odpočinkovými aktivitami, líčením, módními přehlídkami nebo nejrůznějšími beauty workshopy – zkrátka se budou moci nechat rozmazlovat. O příjemnou a pohodovou atmosféru se potom přímo v Beauty zóně postará zpěvák Martin Harich a skupina Holki, která letos slaví fantastických 20 let! Ani pánové nepřijdou zkrátka, pro ty bude připravená ta správná chlapská „zašívárna“ v podobě Men zóny, kde budou moci ochutnat různé drinky, pozměnit styl v barberu shopu, ulítnout si na airbrush tetování, a dokonce se nechat vyfotit s Playboy bunnies.

Beauty zóna pro dámy
Beauty zóna pro dámy

Akce tradičně myslí i na ty nejmenší. Ti se budou moci parádně vyřádit v HARIBO dětské zóně. A co by to bylo za festival bez dobrého jídla? Food zóna nabídne nejrůznější pokrmy i nápoje. Na své si tak přijdou nejen milovníci masa, ale i vegetariáni. Těšit se mohou na cestu kolem světa se specialitami ze všech jeho koutů.

KAMIQ YOU FEST připravuje primácká agentura Solootions ve spolupráci s ÓČKO Promotion.

KAMIQ YOU FEST letos láká na SPECIAL DJ SHOW Leoše Mareše, Mikolase Josefa a nově i na sportovní zónu
KAMIQ YOU FEST letos láká na SPECIAL DJ SHOW Leoše Mareše, Mikolase Josefa a nově i na sportovní zónu
Více informací o akci naleznete ZDE. Vstupenky v předprodeji v síti Ticketportal.
Reklama
Reklama