Speciální vydání časopisu 1.MISE

Vše, co byste chtěli vědět o vašem oblíbeném seriálu 1.MISE
1. MISE
1. MISE

reklama

Projekt televize Prima s názvem 1.MISE sleduje výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Ve spolupráci s Týdeníkem Televize vznikl velký speciál o seriálu, který vypráví nejen o obdivuhodné a náročné práci vojenských lékařů. Na 52 stranách můžete exkluzivně nahlédnout na obdivuhodnou cestu jak nezkušených frekventantů, tak zběhlých doktorů a plukovníků. Dozvědět se o pocitech z natáčení, poznat jejich vztah k profesi či jak daná role ovlivnila jejich soukromí.

Čeká Vás plno rozhovorů s představiteli hlavních postav Kristýnou Leichtovou, Janem Dolanským či Markem Němcem. Určitě si také nemůžete nechat ujít unikátní pohledy do zákulisí. Víte, co při scénách z operačního sálu nahrazuje lidskou kůži nebo kolik vlastně stojí vybavení seriálové vojenské nemocnice? Prozradíme vám spoustu zajímavostí z natáčení. Třeba i to, jak je pro herce náročné natáčení v terénu, kde zažívají to, čím musejí projít skuteční vojáci.

Navíc si můžete zkusit zasoutěžit díky výherní křížovkářské soutěži. Na tři z vás, kteří správně vyluští tajenku křížovky, čeká dárkový balíček právě k seriálu 1.MISE.

Speciální vydání časopisu 1.MISE nabídne vše, co byste chtěli vědět o vašem oblíbeném seriálu. Najdete ho už od 14. 9. samostatně za pouhých 29 Kč ve vaší oblíbené trafice či řetězci.

časopis 1. MISE
časopis 1. MISE

reklama

reklama