Špičkové brýlové čočky, které si zamilujete

Nikon brýlové čočky jsou ikonickou značkou, která kombinuje vysoce přesnou optiku s dokonalostí. Zamilujte se do ostrého vidění světa. Neunikne vám už ani myš.
Nikon brýlové čočky
Nikon brýlové čočky

reklama

Jak jste na tom se zrakem? Vidíte stále skvěle, nebo naopak máte častým vysedáváním před počítačem, geneticky, nebo jinak, danou poruchu vidění? Může jich být mnoho a s věkem se mohou měnit. Ubývat, přibývat, překrývat se. Cílem ovšem je, abyste vždy a za všech okolností viděli skvěle. Jak na věc? 

Nejprve se objednejte k očnímu specialistovi, nechte si důkladně změřit zrak a v neposlední řadě nastane ta nejpříjemnější záležitost. Vybrat si stylové brýle, které se stanou vaší součástí. Vyberte si ale i to, co není vidět, ovšem na funkci brýlí má zásadní vliv. Kvalitní oční čočky, které mají podstatný vliv na kvalitu a ostrost vidění.   

Společnost Nikon, založená v roce 1917, se v průběhu let stala ikonou ve světě optiky a jednou z nejpopulárnějších globálních značek. Mimořádné know-how ve vysoce přesné optice jí dodává globální přítomnost v široké škále průmyslových odvětví (fotografie, mikroskopy, dalekohledy, skenery apod.), včetně oční optiky. Její závazek k větší přesnosti vidění není nic nového. V roce 1946 inženýři společnosti Nikon vyvinuli první generaci optických čoček. Od té doby pokračovali ve vývoji dlouhé řady inovací, které i dnes nadále formují průmysl oční optiky: první čiré brýlové čočky, které chrání oči před škodlivým modrým světlem, první ultratenké a lehké brýlové čočky, které zlepšují estetiku a pohodlí nositelů brýlí, nemluvě o prvních jednoduchých bi-asférických čočkách, které jsou plně přizpůsobeny dioptrické korekci a tvaru brýlí.

Takto brýlové čočky Nikon vybudovaly svoje odlišení se, ve výkonu a dokonalosti. Patří mezi nejpokročilejší a nejsofistikovanější optická řešení na trhu. Byly navrženy v Japonsku, vyrobeny ve Francii a těží ze svého označení Origine France Garantie. Nikon zajišťuje, že každý detail, bez ohledu na to, jak jemný, je dokonale ostrý a přesný, aby odhalil veškerou krásu světa kolem nás. Tyto detaily dláždí cestu pro bezkonkurenční zážitek z vidění, což umožňuje nositelům brýlí dosáhnout mimořádného a vidět nejlepší okamžiky života.

Nejnovější inovace v brýlových čočkách Nikon:

PURE BLUE UVTM je inovativní brýlová čočka, která inteligentně očišťuje jakékoli světlo dříve, než se dostane do vašich očí. OCHRANA „VŠE V JEDNOM“ ALL-IN-ONE Bez námahy absorbuje UV záření a část škodlivého modrého světla1 a nabízí vašim očím potřebnou ochranu po celý den a každý den. VYLEPŠENÁ ESTETIKA2 Špičková technologie čištění světla poskytuje dlouhotrvající ochranu bez nevzhledných modrých odlesků.

S brýlovou čočkou MyopSEE, speciálně vyvinutou pro krátkozraké lidi, získáte to nejlepší z inovací společnosti Nikon. Vaše brýlové čočky budou extrémně tenké, lehké a ploché. Respektují tak estetiku vašeho pohledu a nezkreslují vaši tvář ani vnímané obrazy. 

Brýlové čočky Nikon jsou exkluzivně k dostání v síti očních optik FOKUS v České republice a na Slovensku. Nejbližší prodejnu brýlových čoček Nikon najdete na interaktivní online mapě: https://fokusoptik.cz/pobocky

reklama

reklama