Talkshow 7 pádů Honzy Dědka se již příští týden rozjede po českých a moravských zámcích

Honza Dědek
Honza Dědek
Lenka Hatašová

reklama

Oblíbený pořad 7 pádů Honzy Dědka má sice přes léto natáčecí pauzu, ale populární moderátor rozhodně nelení a se svou show vyrazí již příští týden za diváky napříč republikou. Možná dorazí právě do vašeho města.

Populární talkshow v srpnu zamíří z televizních obrazovek přímo za svými diváky. Zažijte na vlastní kůži atmosféru 7 pádů Honzy Dědka a nahlédněte pod pokličku toho, jak vzniká zábavný pořad plný rozhovorů „o všem a pro všechny“. Nenechte si ujít příležitost setkat se s pohotovým moderátorem a jeho hvězdnými hosty tváří v tvář. Vstupenky jsou ještě v prodeji, ale jejich zásoby se tenčí.

Honza Dědek během letní tour "7 pádů Honzy Dědka na cestách”, která startuje již 2.srpna, vymění důvěrně známou scénu Malostranské besedy, kde se show už roky natáčí, za prostředí nádvoří českých zámků. Jeho pořad bude k vidění např. v Lednici, Brně, Kutné Hoře, Litomyšli, Dalešicích, Ostravě, Kroměříži, Olomouci, Ostravě, Jindřichově Hradci a mnohých dalších městech. V jedinečných kulisách tamních zámeckých nádvoří bude zpovídat vždy dvojici hvězdných hostů. Mezi nimi se objeví Jiří Krampol, Josef Dvořák, Martin Dejdar, Dana Morávková, Tomáš Matonoha, Štěpán Kozub, Martin Zounar, Taťána G. Brzobohatá, Ondřej G. Brzobohatý, Michal Novotný, Vladimír Polívka, Marek Taclík, Filip Rajmont, Pokáč nebo Petr Švancara. Ti dostanou podstatně více prostoru, než jsou diváci z televizních obrazovek zvyklí. Těšit se tak mohou na ještě intenzivnější porci pohodové zábavy. Čeká je devadesát minut, během kterých se nudit rozhodně nebudou. Ostatně osobnosti, jež přislíbily účast, jsou zárukou humoru.

Osobnost moderátora je však vždy klíčová. I zkušený profesionál, jakým je renomovaný publicista Honza Dědek, zažil několikrát za svou kariéru během rozhovorů horké chvilky. „Nejtěžší jsou hosté, kteří buď nemluví, nebo mlčí. Pokud se někteří hosté ujmou slova, promění talkshow v monolog, který diváky baví, nemám problém se sám stát jedním z nich. Ale pokud z donucení převažují moje promluvy, začínám se potit…“ přiznává novinář, jehož rozmluvy s hosty působí vždy bezprostředním a pohodovým dojmem. Dodává však, že bez důsledné přípravy ke svému moderátorskému stolu nikdy neusedá. „Miluji improvizaci - pokud je dopředu dobře nazkoušená… Jinými slovy - sázím na co nejlepší přípravu, která je mi pevnou půdou pod nohama; teprve pak lze po mém soudu improvizovat.“

V talkshow 7 pádů Honzy Dědka, jejíž popularita stále stoupá, se za deset let její existence vystřídalo na pět set osobností. Mezi nimi například Jarek Nohavica, Jiří Lábus, Ondřej Sokol, Lucie Bílá, skupina Kabát, Viktor Preiss, Jiří Langmajer, Michal Suchánek, manželé Klusovi či Taťána a Ondřej Brzobohatí. Pořad získal v minulém roce své pevné místo v úterním vysílání televize Prima. Záznamy rozhovorů se navíc staly doslova fenoménem na YouTube, kde mají dodnes na 60 milionů zhlédnutí a pravidelně odebírá talkshow 100 000 diváků.

Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v síti Ticketportal.

Více informací na www.facebook.com/7PADU.

7 pádů Honzy Dědka na cestách:

2. 8. Lednice / Státní zámek Lednice

3. 8. Brno / Biskupský dvůr

4. 8. Bruntál / Zámek Bruntál

5. 8. Loučeň / Zámek Loučeň

6. 8. Šťáhlavy / Zámek Kozel

9. 8. Nelahozeves / Zámek Nelahovzeves

10. 8. Litomyšl / Zámek Litomyšl

11. 8. Kutná Hora / Zámek Kačina

12. 8. Jirkov / Zámek Červený Hrádek

13. 8. Děčín / Zámek Děčín

16. 8. Opočno / Státní zámek Opočno

17. 8. Jablonec nad Nisou / Letní scéna eurocentra

25. 8. Dalešice / Akciový pivovar Dalešice

26. 8. Olomouc / Korunní pevnůstka

27. 8. Jindřichův Hradec / Státní hrad a zámek JIndřichův Hradec

28. 8. Kroměříž / Arcibiskupský zámek Kroměříž

1. 9. Ostrava / Slezkoostravský hrad

2.9. Ploskovice / Zámek Ploskovice

7 pádů Honzy Dědka na cestách
7 pádů Honzy Dědka na cestách

reklama

reklama