Tip na dárek: Darujte pod stromeček prima léto

Carmen Mayerová a Tereza Kostková (Na útěku)
Carmen Mayerová a Tereza Kostková (Na útěku)

reklama

Prestižní letní scéna Divadla Kalich a jeho hostů Prima Hvězdné léto pod žižkovskou věží představila svůj program na červen až září 2022. Zároveň zahajuje předprodej dárkových poukazů, kterými jistě uděláte svým blízkým radost pod stromečkem, protože nejlepší dárek je přece dobrá zábava.

Poukaz obdarovanému umožňuje vybrat si, na co a kdy půjde, nehrozí tedy, že byste se netrefili s termínem. Navíc ho lze pořídit v hodnotě, jíž si zvolíte sami. 

Program Prima Hvězdného léta 2022 je opět plný prvotřídně obsazených komedií pro tu správnou letní pohodu, koncertů i víkendových dopoledních pohádek.  A nabízí hned několik atraktivních novinek.

V jedné z nich se na jevišti sejde oblíbená herecká dvojice, která spolehlivě trhá divácké rekordy, kdykoli se objeví na obrazovce: Jana Paulová a Václav Vydra. Naši dva přední komici dlouho hledali hru, jež by stála za to, a našli ji ve výtečné francouzské komedii Nikdy není pozdě. Zahrají si v ní hned šest rolí!

V další premiéře, komedii z prezidentské pracovny S pravdou ven, zazáří Petr Rychlý a Luboš Veselý.  Ve skvělé konverzační přestřelce, která srší vtipem i podněty k přemýšlení, diváky pobaví trefně pojmenované nešvary a zlozvyky politiků, platné evidentně všude na světě bez ohledu na konkrétní politickou reprezentaci.

Třetí novinkou v programu letní scény je výborně napsaná komedie Na útěku, která nabízí opravdu mimořádnou hereckou příležitost Carmen Mayerové a Tereze Kostkové v rolích dvou žen, které svede dohromady jedna cesta, jež navždy změní jejich životy.

A Prima Hvězdné léto nabídne i jeden velký comeback. Na jeviště se vrátí kultovní představení Petra Čtvrtníčka a Jiřího Lábuse Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit?, napsané na základě nechvalně proslulých odposlechů z úplatkářské aféry českého fotbalu. Inscenace, která se vždy hrála před beznadějně vyprodanými sály, se v létě oživí exklusivně pro žižkovskou scénu.

Komfortní areál letní scény je zastřešený, nemusíte se tedy obávat zrušení představení kvůli dešti. Nachází se přímo pod žižkovskou televizní věží, nejvyšší dominanty Prahy, v zeleni Mahlerových sadů.

Program, informace a předprodej najdete na www.divadlokalich.cz.

reklama

reklama