Třetí ročník veletrhu čisté mobility e-SALON se kvůli aktuální situaci přesouvá na jarní termín

Veletrh e-SALON
Veletrh e-SALON

reklama

Třetí ročník veletrhu čisté mobility e-SALON se vzhledem k vývoji koronavirové nákazy v České republice přesouvá na jiný termín. Akce se v pražských Letňanech se posouvá z letošního listopadu 2020 na březen 2021, kdy se mohou návštěvníci opět těšit na novinky ze světa e-mobility, dobíjecích technologií a v neposlední řadě na představení novinek světových automobilek i vozidla na alternativní pohony.

Vývoj koronavirové epidemie v Česku zasáhl do podzimního kalendáře pražských veletrhů pořádaných společností ABF, a. s., na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Jednou z událostí, která se vlivem nepříznivé současné situace uskuteční v náhradním termínu, je veletrh čisté mobility e-SALON 2020. S novinkami světa eletromobility a alternativních pohonů se veřejnost seznámí ve dnech 11. až 13. března 2021.

Úvodní den v novém termínu konání veletrhu, čtvrtek 11. března 2021, bude patřit médiím a odborníkům, pro širokou veřejnost bude e-SALON zpřístupněn ve dnech 12. až 13. března. „V jarním ročníku veletrhu nebude chybět kromě národních premiér elektromobilů světových značek ani bohatý doprovodný program zahrnující odborné přednášky, workshopy i konferenci SMART CITIES,“ říká ředitelka veletrhu Jana Nosálová. Návštěvníci si budou moci některé z elektromobilů vyzkoušet přímo v areálu PVA EXPO PRAHA na testovacích jízdách. Na březnový termín se přesune také závod elektromobilů e-Challenge, jehož start i cíl bude umístěn na letňanském výstavišti.

Setkání s hvězdami bude

Velmi nás těší, že i přes turbulentní situaci se nám podařilo se všemi partnery participujícími na přípravě a realizaci veletrhu e-SALON najít alternativní termín konání, který už nyní můžeme nabídnout všem, kdo se na veletrh čisté mobility těšili. Vzhledem k tomu, že fenomén čisté mobility stále narůstá na společenském významu a témata s ním spojená se stále rozšiřují, věříme, že se nám v následujícím roce podaří spolu s našimi partnery uspořádat nejen odloženou akci z letošního roku, ale v tradičním podzimním termínu na něj hned navážeme pravidelným ročníkem,“ uvádí marketingový ředitel skupiny Prima a šéf spolupořádající agentury SOLOOTIONS Aleš Pýcha.

Generálním partnerem veletrhu zůstává skupina ČEZ

Elektromobilita je pro energetiku logickým trhem, skupina ČEZ se jí proto systematicky věnuje již 10 let. Provozuje největší síť veřejného dobíjení v ČR s více než 150 stanicemi. Rychlodobíjecí stanice vznikají i díky podpoře z evropského programu CEF (Connecting Europe Facility). Skupina ČEZ současně nabízí širokou paletu souvisejících služeb a produktů pro jednotlivce, firmy, municipality a kraje.

Podrobnosti o veletrhu, jeho přípravách i doprovodném programu najdete na www.e-salon.cz.

reklama

reklama