V edici Prima FRESH vychází nová kniha Nakládačka na věčné časy

nakládačka na věčné časy
nakládačka na věčné časy

Jak vybrat správné sklenice, do čeho všeho se dá nakládat a jak dobroty správně uložit, aby vydržely chutné. To vše najdete v nové knize Daniely Turecké Nakládačka na věčné časy, kterou vydává FTV Prima v rámci edice Prima FRESH ve spolupráci s Euromedia Group.

Nový titul má 168 stran a je rozdělen do několika částí. Kromě úvodu do samotného procesu nakládání obsahuje kapitoly s recepty na naloženou zeleninu, sýry i bylinky. No řekněte, nezkusili byste zaječí paštiku?  V další části představí zdravější nakládání v oleji a pro vegany i vegetariány obsahuje například recept na nakládané marinované tofu. Ukáže i neobvyklé nakládání v lihu nebo výrobu nejrůznějších pomazánek. V knížce najdete také recepty na nakládání pro děti a s dětmi. Závan dětství přinesou i návody na dobroty, které si pamatujete z babiččina špajzu – kdo by si dal třeba zdravé škvarkové sádlo?

Nakládačka na věčné časy je k dostání právě nyní v knihkupectvích. Na 168 stranách najdete za pouhých 299 korun více jak 50 receptů a s nimi návody, tipy a triky na nakládání i prostor pro vaše vlastní recepty.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama