V květnovém vydání časopisu HOME opět najdete článek o tom, jak se plní sny o bydlení v pořadu Postav si sen!

Proměna z pořadu Postav si sen!
Proměna z pořadu Postav si sen!

reklama

Kromě toho v časopise najdete inspiraci, jak si zařídit bydlení v romantickém a útulném stylu inspirovaném slunným Provensálskem, skvělé nápady, jak se doma zabavit s celou rodinou, tipy, jak připravit svou terasu na letní sezónu a mnoho dalšího. Předplaťte si časopis HOME právě teď a dostanete praktický mlýnek na koření a bylinky Tescoma zdarma.

HOME
HOME

Andrea a její partner Štefan si po letech strávených v pronájmech za uspořené peníze koupili starý dům. Vlastními silami se pustili do rekonstrukce, během které však Andrea nečekaně otěhotněla. Interiér domu tak čekal na své dokončení – a s pomocí kamarádů i odborníků se ho dočkal.

Dvojici s malým miminkem přišli na pomoc jejich kamarádi a odborníci z pořadu TV Prima − Postav si sen!. Až do té doby žila rodina v jedné zrekonstruované centrální místnosti, ve které se odehrával veškerý život rodiny − fungovala jako kuchyň, obývací pokoj, ložnice i dětská herna. Maminka Andrea si proto moc přála, aby alespoň malá Mia měla svůj vlastní hezký prostor ve vedlejší, zatím nevyužívané přistavěné místnosti. Designérská dvojice Jaroslava Hájková a Hana Šmejkalová se však rozhodly, že rekonstrukcí by měl projít nejen pokojík pro Miu, ale i multifunkční místnost. 

Už na začátku přitom bylo jasné, že se nebude jednat jen o několik „kosmetických“ úprav a zařízení novým nábytkem. Designérská dvojice se musela opět poprat s mnohem většími problémy. Tím největším bylo zabezpečení kvalitního vytápění celého domu. Původní malá kamna tak byla vyměněna a komín byl kompletně vyvložkován. Aby byla nová kamna efektivní, bylo potřebné i zabezpečení nového zateplení střechy, se kterým pomohli odborníci. Na řadu pak přišla montáž sádrokartonových podhledů, instalace nových elektrických  rozvodů, příprava vody a odpadu na novou kuchyňskou linku a instalace nové vinylové podlahy.

Co se týče interiéru, jelikož se jednalo o více než sto let starou chalupu s dřevěným trámovým stropem v hlavní místnosti, padla volba na moderní venkovský styl. Majitelka Andrea má velmi ráda jasné a veselé barvy a teplé přírodní tóny v interiéru, a proto  designérská dvojice neváhala a pořídila pohovku ve výrazné červené barvě a barevné doplňky, které do místnosti vdechly energii a radost. Ložnici, ve které má malá Mia svůj koutek, je v budoucnu díky jejím rozměrům možné rozdělit na dvě samostatné zóny. 

Jak dopadla proměna uvidíte v časopise a další info na www.homebydleni.cz

časopis HOME
časopis HOME

reklama

reklama