Vím, že jsi nikdy neodešel…

Kde vzít jistotu, že naši blízcí našli zasloužený klid? Přivtělené duše nám mohou změnit barvu očí! Ochutnávka z tištěného časopisu Záhady života - prosincové vydání je právě na novinových stáncích!
Záhady života
Záhady života
123rf

reklama

Lucie Machová z jižní Moravy se již léta věnuje komunikaci se zesnulými a jejich odvádění do Světla na dálku. Ať už v její medijní schopnosti lidé věří, nebo ne, dokáže jim dát odpovědi na to, co zoufale potřebují vědět. A právě teď, v čase předvánočním, se na ni obracejí častěji než kdy jindy…

Příběh, který bych vám chtěla ještě před rozhovorem s Lucií Machovou vyprávět, se přihodil jedné mé známé. Stalo se to jen několik dní poté, co se s přítelem přestěhovala z malého bytu do rodinného domku, který zdědila. Té noci měla velice živý sen. Přišli za ní její zesnulí příbuzní.

Vycházeli po jednom ze dveří pokoje a velice vyčítavě se na ni dívali. Neřekli ani slovo, ale z jejich smutného pohledu bylo zřetelné, že se stalo něco vážného a naléhavě jí to chtěli říci. Když se probudila, úplně v ní „hrklo.“ Byl to tak živý sen! A říkala si: „Co tolik důležitého chtěli?“ Několik dní přemýšlela, co ten sen měl znamenat. Pak v ní hrklo podruhé. Došlo jí totiž, že nemá ani tušení, kde po posledním stěhování skončily urny tří jejích blízkých – všech, kteří za ní té noci přišli. Moje známá je totiž jedináček a měla v plánu popel svých milovaných rozsypat, až najde vhodné místo a příležitost. Jenže roky utíkaly, uren přibývalo a vzhledem k častému stěhování z nájemních bytů do dalších zůstávaly ostatky jejích nejbližších v krabici. A právě jedna taková se během stěhování ztratila. Strávila celý den hledáním, než ji napadlo zavolat nájemci předchozího bytu, zda tam po ní „něco“ nezůstalo. Věřte nevěřte, tato krabice zůstala v zahradní dílně a moje známá je přesvědčena, že jí to její milovaní přišli sdělit…

……..

Paní Lucie, ještě se zabýváte regresní terapií tak intenzivně jako dříve?

Ano, ale už ne tak často. Lidé se na mě teď obvykle obrací z jiných důvodů. Například mají pocit, že se v jejich blízkosti nachází duše někoho zemřelého. Někdy ví, kdo konkrétní to je, jindy ne. Zažívají velice zvláštní situace, které si nedokážou vysvětlit, a hledají u mne pomoc.

Jaké situace?

Nevysvětlitelné. Třeba často mívají pocit, že přímo za nimi, nebo v těsné blízkosti, někdo stojí a pozoruje je. Nebo se necítí dobře ve svém těle a jsou přesvědčeni, že je „cosi“ ovládá. Bývají extrémně unavení a nedokážou si vysvětlit proč. Ráno vstanou z postele a cítí se, jako by právě složili vagón uhlí. Nic z toho, co jim nabízí lékaři nebo jiní odborníci, nezabírá. S těmito případy se setkávám nejčastěji – a také s lidmi, kteří přišli o své blízké.

A co konkrétního je trápí?

Je toho mnoho. Stává se, a poměrně běžně, že se je zesnulí snaží různými způsoby zkontaktovat. Nebo pozůstalí chtějí vědět, jestli je duše jejich milovaného ve Světle, tedy tam, kde je jí dobře, jestli došla klidu a smíření a zda nijak netrpí. V současné době mě také poměrně často oslovují mladiství a ptají se mě na různé věci, které je zajímají, a společně řešíme to, co je trápí. A v neposlední řadě svým klientům nabízím i reiki terapii na dálku, jejímž prostřednictvím dávám do rovnováhy tělo a psychiku. Moje práce je velmi zajímavá a jsem za ni vděčná.

Jaký nejzajímavější případ jste řešila v poslední době?

Před pár dny se na mě obrátila jedna mladá žena s tím, že se jí v poslední době zdá o třech příbuzných, kteří již zemřeli. Její sny byly velice zvláštní a naléhavé. I když byli její blízcí už po smrti, dva z nich zemřeli tento rok, všichni se snažili různými způsoby upoutat její pozornost prostřednictvím velice živých snů. S každým dalším takovým snem bylo paní L. B. jasnější, že by bylo dobré se obrátit na někoho, kdo jim pomůže. Příbuzní jí totiž dávali jasně najevo, že nikam neodešli. Je to poměrně běžné a takové sny často mají tendenci se opakovat a nabírat na intenzitě. Tento konkrétní případ byl specifický především v tom, jak vnímavá a nesmírně citlivá byla moje klientka. Nemohu si pomoci, ale poznala jsem to podle jejích očí – stačilo mi jen vidět její fotku. I když si to paní L. B. doteď neuvědomuje, myslím, že by se také mohla věnovat terapeutickým aktivitám a byla by v tom velice dobrá.

Jaký sen pronásledoval paní L. B.? Kdo všechno se s ní prostřednictvím snu chtěl spojit a co po nás duše našich zemřelých chtějí? To vše a mnohem více se dozvíte v celém rozhovoru s Lucií Machovou, který najdete v prosincových Záhadách života, časopisu o mystériích, zdraví a duši.

Prosincové číslo na vašich stáncích od čtvrtka 2. prosince 2021!

V aktuálním čísle také najdete:

• Výzkum nesmrtelnosti: Pokusy vědců a psychotroniků, ze kterých mrazí po těle… Děsivé videonahrávky ze světa zemřelých

• Na slovíčko s Milanem Zachou Kučerou: Tajemství ztracených válečných pokladů  a proč utichl ryk okolo polského zlatého vlaku?

• S kastelánem zámku Radim u Kolína o Mozartově zámeckém tajemství a useknuté hlavě ve zdi

• Advent: Vánoční mystika s Pavlem Zieglerem. K čemu skutečně slouží svíčky na adventním věnci?

• Tak promluvil nehmotný Seth k médiu Jane Robertsové. Texty, které pomohly vzniku New Age

• Podivné úkazy: Co se ukazuje na nebi? Vesmírná zvířata a tělo Ježíše!

• Život po životě: Přivtělené duše nám mohou změnit barvu očí! Kde vzít jistotu, že naši blízcí našli klid?

• Planoucí duchové oceánů: Přízraky lodí, které viděly stovky svědků hořet i s lidmi

• Naši slavní léčitelé, jak je neznáte

• Sladké Vánoce ve stylu RAW

• Energetický léčivý plakát na celý měsíc: Pod ochranou Božího oka

• K zamyšlení: Víte, jak prožít krásné vánoční svátky? Objevte v sobě moc přítomného okamžiku!

…a mnoho dalších mysteriózních a duchovních témat

Jak získat Záhady života za stánkovou cenu včetně poštovného až do schránky?

Objednat právě teď jednotlivé výtisky nebo zvýhodněné předplatné můžete ZDE

Více info na www.facebook.com/zahadyzivota/ nebo www.zahadyzivota.cz.

časopis Záhady života
časopis Záhady života

reklama

reklama