Vyplatí se počkat na lastminute? Frčí jako nikdy!

Sicílie
Sicílie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sezona dovolených je v plném proudu, a pokud ještě nemáte vybranou svou dovolenou, je na čase nad ní vážně uvažovat. Nabídky cestovních kanceláří do populárních destinací se totiž tenčí a je proto možné, že ve vaší oblíbené zemi již neseženete vhodné místo. Existuje alternativa?

„Spousta lidí si koupila svou dovolenou na first minute tedy dlouho dopředu. Tento trend tu funguje již nějakou dobu a stále se drží, což vidíme například i na prodejích na zimní sezonu do exotických destinací,“ říká Václav Nekvapil, tiskový mluvčí CK Blue Style. Ten zároveň dodal, že trend předprodejů se příliš neodrazil na aktuálním prodávání zájezdů. „I nyní se v režimu last minute prodávají zájezdy velmi dobře, mezi ty nejoblíbenější patří Řecko, Turecko a Bulharsko,“ vysvětluje Nekvapil s tím, že se jedná o hlavní tahouny last minute sezóny a volná místa do těchto destinací mizí závratnou rychlostí. „Oproti loňskému roku je letos zájem o last minute vyšší o zhruba 20 procent, což je dost. Řecko je atraktivní úžasnými plážemi a gurmánskými zážitky, Turecko skvělým servisem a hotely a Bulharsko výborným poměrem cena vs. kvalita,“ vysvětluje Nekvapil.

Kde budete bydlet?

„Pro opozdilce a milovníky nákupu na poslední chvíli platí výstraha, že možná neseženou vhodnou kombinaci pokojů,“ zní z CK Blue Style s tím, že kromě populárních destinací se u turistů začíná projevovat zájem i o ty dosud neobjevené. „Silné first i last minute prodeje do tradičních destinací vedly k objevení relativně neznámých destinací. Takovým dosud neobjeveným místem, kterému ale čeští cestovatelé pozvolna přichází na chuť, se stává Sicílie. Kouzelný ostrov s typickou jižanskou atmosférou, skvělými možnostmi výletů v pronajatém autě a gurmánskými zážitky okořeněnými výhledy na Etnu. Sicílie čekala na své objevení docela dlouho, ale v posledních měsících vidíme vzrůstající počet žádostí o dovolenou v této destinaci. Doporučujeme jim hotel Baia D´oro v jižní části ostrova, který je jak skvělým místem pro odpočinek a relaxaci, tak výchozím bodem pro výlety po okolí,“ uzavírá mluvčí CK Blue Style.

Hotel Baia D´oro
Hotel Baia D´oro
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama