Zažijte Vánoce v Zoo Praha!

V Zoo Praha již tradičně proběhnou vánoční svátky ve znamení bohaté nadílky pro zvířata i pro návštěvníky. Nejen na Štědrý den budou připraveny drobné dárky pro děti a pestrý program plný komentovaných krmení a setkání. Překvapením pro veřejnost pak bude štědrodenní vystoupení „zlatého“ prasátka v Amfiteátru Rezervace Bororo. Návštěvníci také mohou přinést 24. prosince zvířatům jedlé dárky, které jim chovatelé předají při mimořádných vánočních komentovaných krmení během dalších dnů.
Vánoce v Zoo Praha

U tygrů začne Zoo Praha oslavovat vánoční svátky již v sobotu 23. prosince. Tygrům ussurijským bude v 13 hodin předána za speciálního komentovaného setkání vánočně ozdobená piňata (kartonová figurína).

Na Štědrý den budou pokladny zoo otevřeny do 14 hodin (areál a většina pavilonů však budou zpřístupněny až do 15 hodin). Tento den mohou návštěvníci přinést zvířatům například zeleninu nebo ovoce a piškoty, které mohou nechat u hlavního vchodu. Během celé neděle budou také probíhat mimořádná vánoční komentovaná krmení a v poledne navíc i speciální program se „zlatým“ prasátkem v Amfiteátru Rezervace Bororo.

V následujících dnech budou pokračovat i nadále komentovaná krmení a bohatá nadílka. Zkrátka nepřijdou například sloni, ale ani gorily nebo losi a zubři, kteří dostanou dobroty od návštěvníků. Zvířata si také ke konci roku pochutnají i na neprodaných vánočních stromečcích. Vždy v poledne (od 23. prosince až do 1. ledna) pak proběhne vystoupení v Amfiteátru Rezervace Bororo.

Více informací o programu a přesné časy jednotlivých krmení najdete na stránkách Zoo Praha (www.zoopraha.cz).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama